Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek "barátság extrákkal"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek "barátság extrákkal" kapcsolata van mennyit kommunikál, van együtt a szexen kívül az illetővel?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki nekem is kialakult egy ilyen, de kissé furcsa, hogy kb. nem beszélünk napokig semmit, nem jött szóba semmilyen program stb. Ez azért is érdekes mert az illető külföldi, szóval jól is jöhetne neki némi segítség itthon... Vagy ez így megy? Ha találkozunk elnevetgélünk, beszélgetünk stb, de nagyjából ennyi. Ráadásul nőként nekem kell állandóan kezdeményezni ( és nem azért mert nem lenne benne vagy nem akarja), amitől kezdem magam valami erőszakos nimfomán nőnek érezni... :D Ennyire nem lehet visszahúzódó egy férfi?!

24/L



2016. márc. 7. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Neki kisebb az étvágya, te hamarabb rákívánsz, ezért kezdeményezel te.

És neki ennyi elég is, pusztán a szex kell meg az a kevés kommunikáció ami előtte/utána van.

2016. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Suli és munka miatt kb hetente egyszer találkozunk, nagy ritkán hetente kétszer.


Ezek között talán ha egyszer beszélünk facebookon egymással. Mondjuk találkoztunk szombaton, akkor ráírok szerda környékén hogy mi van vele, aztán legközelebb megint szombaton találkozunk.


De a szex kib-.aszott jó mindkettőnk szerint.

22/F, 19/L

2016. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet mással is lefekszik.. :/
2016. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Mikor nekem volt ilyen, mi elég sűrűn beszéltünk, jó kapcsolatunk volt, mármint így barátilag is. Szexen kívül nem sokszor találkoztunk, néha elmentünk együtt bulizni (aminek a vég szex lett, nyilván), vagy az egyetemen kér óra között megittunk egy kávét.


Az is lehet, hogy a tiédnek nincs nagy étvágya, vagy másokkal is találkozgat, vagy tényleg csak kevésbé kezdeményező fajta.

2016. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy néz ki, hogy heti 2-3-szor találkozunk, de nem csak szex van. Vacsi, mozi, séta, együtt alszunk, napközben pár üzenet. Ezért vagyok egy kicsit gondban is, mert az utcán fogja a kezem, csók, ölelés...stb. Tehát mint egy kapcsolat, holott tisztáztuk már a legelején, hogy csak barátság extrákkal és semmi komoly. Ez mondjuk egy férfinál lehet így működik, de én mivel nőből vagyok lassan kezdek beleszeretni...

Nálatok valószínűleg az van, hogy mivel külföldi gondolja nem akar semmi komolyat ő sem, amikor együtt vagytok, akkor jól érzitek magatokat... stb. Nem akar rádakaszkodni, van neki más.. De kérdezz rá, ha érdekel! Én már a második randinkon megkérdeztem, hogy mit akar tőlem. Nem volt kedvem felesleges köröket futni, játszadozni. Tisztáztuk, nekem is megfelelt így, ennyi. De ha neked ez nem elég akkor mondd el neki és keress valakit, aki komolyan vesz! Szexelni bárkivel tudsz! (majdnem) :DDD

2016. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húha mondjuk ez tényleg olyan mint egy kapcsolat, az nekem tényleg sok lenne mert biztos pár hét alatt beleszeretnék...

Igazából csak annyi esne jól ha írna éjszaka mikor hazaért vagy kicsit érdeklődőbb lenne irányomban, segítséget kérne magyar dolgokban, elhívna az ő lakására stb...Lehet idővel változik, lehet nem, de úgyis lelép fél év múlva, szóval mindegy is... :D

2016. márc. 7. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 1000-szer elmondom magamnak, hogy ne szeress bele kérlek, ne legyél hülye.. :D Figyelj félév, élvezd ki amit ebből kapsz és próbálj kevesebbet gondolni rá, te se írj neki, ne ugorj első szóra.. talán hiányozni fogsz neki, ha meg nem akkor tényleg ez van, nem akar ennél többet. Okosabbat sajnos nem tudok mondani, de el tudom képzelni a helyzetet. :S :(
2016. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen most úgyis több a dolgom 2 hétig,szóval nem nagyon tudnék vele találkozni, kíváncsi leszek jelentkezik e... De igazad van, ki kell belőle hozni ami van, aztán annyi! :D Igazából a ti kapcsolatotokból bármi lehet, azért szurkolok! :)
2016. márc. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!