Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kell magam mellé valaki, ez...

Kell magam mellé valaki, ez normális?

Figyelt kérdés
De nem barátra gondolok, azaz nem pasira, hanem egy jó barátra aki mellettem van. Volt egy nagyon jó barátnőm de ő sajnos már nincs képben és olyan egyedül vagyok. Ha van mellettem mindig valaki sokkal jobban kitudom fejezni magam, egyedül teljesen elveszik az önbizalmam, másokat figyelek, hogy ők miért bámulnak engem, idegesebb vagyok, csendesebb stb. Ne értsétek félre sok jó barátom van, de egyik se olyan igazán jóbarátom. Remélem értitek miről beszélek. Szóval most hol találjak megint olyat akinél úgy érzem ő a másik felem, akinek bármit elmondhatok?

2016. febr. 20. 09:11
 1/5 anonim válasza:

Persze hogy normális. Mindenkinek van "legjobb" barátja.

Beszélgess több mindenkivel,ismerkedj,találj ki magadnak valami hobbit és akár ott is ismerkedhetsz.

Persze,nem egyről a kettőre fogod megtalálni azt,akinek mindent elmondhatsz,megbeszélhetsz...

Főleg a mai világban....

2016. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Pasizz be.
2016. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm, pont ezt akartam!

"De nem barátra gondolok, azaz nem pasira, hanem egy jó barátra..."

2016. febr. 21. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon kell változtass, önbizalmi szinted helyreállítása után.

Realizáld tényeket, mert csak azok számítanak. Nem eshet lejjebb önbizalmad, nem változhat önismereted ha nincs melletted valaki, mert ettől te, mint személyiséggel rendelkező tudat nem változol.

Csendesség normális egy szinten de nem kéne idegesebbnek lenned.

Tanulj meg magad lenni egyedül is.

Ezekben mind segíthetek ha rám írsz.

Rajtad múlik hol. Ahol lehetőséget látsz rá.

Legyél nyitott, ne félj emberekhez menni beszélgetni velük megismerésük céljából, ne ragaszkodj valaki nagyon megismeréséhez ha nem passzol hozzád személyisége. Keress olyan helyeket, csoportokat( akár neten is), ahol hozzád passzoló személyiséggel rendelkező emberek megismerésére van lehetőség.

Nekem egyébként bármit elmondhatsz s bármiben segítek amiben tudok, ehhez nem kell barátnak lenni de persze vannak feltételei..

2016. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát így soha sehol
2016. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!