Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy az ország egyik legszebb lányával járok egy suliba? Beleszerettem, mint szinte minden fiú a suliba, szenvedek egész nap! Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Bepróbálkozni felesleges is... Hogy lehet ebből "kigyógyulni"?

2016. márc. 7. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd kép nélkül el is hisszük, hogy az ország legszebb csaja.. :D
2016. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
annie smile? :D
2016. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sokkal szebb nála :)
2016. márc. 7. 18:48
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarlak kiábrándítani, de minden suliban van egy ilyen csaj, hidd el, belül kb 0 lehet, nézz olyan szekér után, ami fel is vesz.
2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát barátom, ha valóban semmi esélyed, akkor csak úgy tudod felejteni, ha másik csajra nyomulsz, majd megint másikra, megint és így tovább... a szépség amúgy nem minden, sőt a szexben például többnyire nem a legszebb csajok a jók, éppen ellenkezőleg...


De csak úgy magad miatt, szerintem ne add fel túl könnyen. Előbb győződj meg róla, hogy tényleg nincs esélyed, és aztán lépj majd a kigyógyulás útjára...


Az ilyen sztorikból szokott lenni az, majd 10-15 év múlva, amikor ismét találkoztok, hogy mégis akarna valamit, de addigra kiélt és átlagos csaj lesz...


42F

2016. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én baromira szerettem ezt a szituációt, mert amíg mindenki arra az egy lányra nyomult addig én összejöttem a többi szép lánnyal végül kikötöttem a második legszebb mellett aki 12. Re merem állítani hogy a legszebb lett és most vagyok olyan szerencsés hogy ő a menyasszonyom. 25 F (nem csak a kapcsolat miatt látom a legszebbnek, az a lány aki után mindenki sóvárgott 18 éves korára "tönkrement" és olyan pletykák keringtek hogy elkapott valami nemi betegséget is, az én barátnőm meg még gyönyörűbb lett és utána már a többiek utána sóvárogtak, de akkor már hiába, mert ő foglalt volt :) )
2016. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy mindenki azzal akar nyugtatgatni, hogy r_banc a csaj, ki fog égni, meg fog csúnyulni stb. A valóság meg az, hogy ez egyáltalán nem biztos, hogy valaha is bekövetkezik. Meg honnan veszitek, hogy ribizli?
2016. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem az
2016. márc. 7. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
remélem összejöttök
2016. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el majd később lesz egy olyan csaj aki nem csak a külsejével fog elkápráztatni..

Hanem lehet épp ő lesz a haverod,és rájöttök h olyan jo érzés együtt lenni,kedvelitek egymást,és beleszeretsz.


lehet most sok időnek tünik de majd elmulik.

ez is része az életednek h ilyeneket átélj. ilyen plátói szerelmet...


és esetleg ha irásban álnéven irogatsz neki? az ugy nem jo? hátha sikerülne ugy elkezdenni ismerkedni.

csak egy tipp. na sok szerencsét.. :)

2016. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!