Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szerencsétlen mutánsnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerencsétlen mutánsnak érzem magam, hogy lesz így valaha csajom?

Figyelt kérdés
most látom ezt a cikket.. nekem csak 13 centi.. úgy szégyenlem magam, legszívesebben elásnám magam, vagy levágnám, hogy a fenébe szóljak így egyáltalán lányhoz? [link]
2016. febr. 21. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
és mindenütt átlag alatt vagyok :/ kivéve ázsiában, úristen de szégyen ember vagyok
2016. febr. 21. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne légy már hülye, egy kapcsolat nem a kinézetről vagy a farokméretről szól, ha szeretnél beszélgetni írj privit :)
2016. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 12...

Tudod azon múlik az egész h mennyire vagy képes felizgatni a csajt mielőtt behatolsz. Ha annyit izgatod, h tocsogjon a boldogságban, akármekkora dákót raksz be, nagyon fogja élvezni.

De ehhez meg kell adnod neki azt a 20-30 perc előjátékot, amíg végigkényezteted a testét.

2016. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12? én akkor felekasztanam magam és ezt most halálkomolyan mondom, így is elgondolkozom azon hogy milyen lesz gyerek nélkül leélnem az életem
2016. febr. 21. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Elmondok egy titkot... Nekem is 13 centis és szinte mindenem átlagos mégis 27 nővel voltam eddig eggyütt és mindegyik úgy élvezte mintha a menyországban lenne, voltak Olyanok is akik spriccoltak, minden azon múlik hogy hogyan használod
2016. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én páromét nem mértem sose, de kb 11-12 cm lehet. Eddigi párjaimnak jóval 17 felett volt. Mikor először odajutottunk elgondolkodtam rajta hogy vajon fogom-e élvezni vagy sem. Hát esküszöm nem is ágyban csináltuk hanem kocsiban, meg a szabad ég alatt, de én olyan jót még életemben nem szeretkeztem mint vele.Semmi pénzért nem cserélném le azért mert kicsi a mérete.
2016. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Üdv a nyomorékok klubjában. Nekem is csak 12cm és mellette 3,5cm vékony is. Egyselejt kis méret, ami semmire sem jó, max csak maszatolsz vele. Rengeteg póz kilőve emiatt. Engem már röhögött ki nem egy-két nő, amikor meglátta. Ők is azt, mondták, hogy ettől csak nagyobbakat láttak. Tehát a 15-16cm-es magyar átlag reális lehet...

Vannak ilyen genetikai szemetek, sajnos ezeket majd agyoncsalják a nőik (ha egyáltalán lesz), mivel minden nő a nagyobb méretekről álmodozik. Szülés után meg mit érez egy nevetséges 12cm-től ?? És ekkor jönnek a félreqrások vagy a válás..

Én nem ölöm meg magam, a természet úgy is elintézni ezt.

2016. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg hanem hogy,hogy mozog a kukac :D L
2016. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából itt százan is leírhatná az összes nő,hogy nem a farok hosszától jutnak el az orgazmusig,hanem hogy előtte milyen fontos az előjáték és mi egymás, nem jut el az agyukig.

Leragadnak ott,hogy hány cm ,és el se olvasság,el se gondolkodnak a magyarázatokon. NEm is fogják megutudni sose,milyen egy párkapcsolat,mivel agyilag visszamaradottak. És ezért nézem az ilyen "férfiakat" "mutánsnak".

2016. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!