Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a kövérebb pasikka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövérebb pasikkal járó nők rá tudnak nézni a meztelen párjukra jó szívvel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne tudnának? :D
2016. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.... Igen rá tudok, így fogadtam el, így szeretem minden porcikáját.Sőt képzeld még fel is tudok rá izgulni.
2016. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Rá tudtam.

Már nem tudnék...

2016. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem volt 110 kilós kövérebb, meg 85 kilós izmos pasim is, mindkettőre ugyanúgy felizgultam, és mindkettőt szexinek találtam :D Le se feküdnék olyannal, akit visszataszítónak találok.
2016. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ja gondolom pénzesek voltak.
2016. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül VANNAK EGYÜTT velük.
2016. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a pasim kövér volt 120 kiló. Igaz lefogyott 80 kilóra a 170 centijéhez még így is volt látszata de akkor elég jó alkatban és erőben is volt. Én szerettem őt kövéren csak az egészsége miatt beszéltük rá a fogyásra mert egy emelet megmászása után már fújtatott és féltünk hogy baja lesz neki. De hihetetlen aranyos egy pasi nekem ez tetszett benne, én bevallom belsőjét szerettem meg nagyon meg ugye a kedvességét, és amikor megszerettem akkor elfogadtam a külsőjét de azt meg is szerettem később. Amikor eljött az első szexuális együttlétünk picit tartottam attól hogy milyen lesz meztelenül, de egyben majd megölt a kíváncsiság, valahogy amikor átölelt akkor mindig felizgultam rá, de amikor megláttam meztelenül akkor szó szerint nagyon kellemesen csalódtam benne. Igaz nagyon nagy hasa meg combjai voltak, de egyszerűen tetszett nekem a látványa és egyszerűen élvetem vele.


Ma sincsen ez másképp, nekem alapból jobban tetszettek a mackósabb pasik mint a kigyúrt testépítők pedig az én 175 cm magasságomhoz képest alig vagyok 50 kiló kis soványka törékeny lány vagyok de hihetetlen jól érzem magam a barátommal még akkor is amikor magassarkúba szinte eltörpül mellettem egyszerűen nem zavar :D

2016. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!