Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Megsértődnétek ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megsértődnétek ha nem kapnátok semmit nőnapra a párotoktól?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem kaptam semmit, csak a legjobb írásos üdvözletet ami létezik. Nagyon örülök neki, sokkal kreatívabb volt mintha hozzám vágott volna egy virágot. Félreértés ne essék, azt is lehet aranyosan csinálni én azt nem szeretem ha üvölt az egészről az unott kényszer. Szóval nem, nem sértődtem meg.
2016. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem kaptam ajándékot, de boldog nőnapot kívànt és jól össze puszilgatott :D
2016. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Nem, bőven elég, ha felköszönt.
2016. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem kaptam semmit, de nem is várom el. Igazából még sosem kaptam tőle virágot a 2 év alatt, ez egy picit elszomorít, de ettől még nem haragszom rá. :)
2016. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még tavaj 3 fogásos vacsival meg viràggal vàrtam exem annyira mégse örült :D
2016. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 5 év alatt sosem kaptam semmit, fel sem köszöntött, bár már 2 hónapja nem vagyunk együtt. 21N
2016. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre haza se jött,mert elment edzeni meg a haverjának segíteni.A kislányunk meg itt várta,hogy majd felköszönti,és kap virágot apától,mert a nagypapája és az oviban a kisfiúk is felköszöntötték.Nagyon remélem,hogy fél óra múlva nem állít be virággal mert biztos kihajítom vele együtt az ablakon...
2016. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!