Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti is megsértődnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti is megsértődnétek, ha új kapcsolat elején első pár alkalommal óvszert szeretnék használni?

Figyelt kérdés
Úgy is, ha tudom, hogy fogamzásgátlót szedtek.

2015. aug. 17. 01:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Valahol ez lenne a normális, mondom én úgy, hogy nem szeretem az óvszert.
2015. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Azon se, ha minden egyes alkalommal. Aki ezen megsértődik, az még éretlen a szexualitásra. Én se szeretem az óvszert, de inkább ez, mint a fertőzések meg a terhesség...
2015. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Tudod van aki megtenne mindent egy lányért...és nem dugásra használná még sem kell. Te meg gumi nélkül akarod egyből dugni és még s van valakid.. ez nem irigység hanem érthetetlenség..aztán sírnak a lányok facen hogy jaj csak dugni kellettem meg hogy arra vágyunk hogy szeressenek nem arra hogy legyen pénz meg jóképűség...még akkor is ha egy bráhner vagy.
2015. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
En nem ertem az eddigi valaszolokat sztem ez a normalis ha az elejen gumiztok. Sot en is kernem lanykent h hasznaljunk gumit ha szedek bogyot akk is
2015. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Utolsó bajok vannak a szövegértéssel úgy látom elég erősen. Én GUMIVAL akarom ő az aki nem :) És nem csak dugni szeretnék, kedvelem.
2015. aug. 17. 01:25
 6/27 A kérdező kommentje:
a #6osnak szólt :) Én sem értem mi olyan nagy probléma ezzel...
2015. aug. 17. 01:26
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
nyugi, csak begörcsölt a rakás kretén, mert ők eddig gumit max a fejükre húzhattak :D puncit meg csak képen láttak, élőben még nem, és most fröcsögnek.
2015. aug. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
#10: És lepontoznak. :D Minő kegyetlenség...!
2015. aug. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát elég vadak a sárcok, főleg az aki még a kérdést sem értette pedig nincs túl bonyolítva, gondolom ő azt hiszi azért nem kell a nőknek mert alacsony vagy kicsi a farka :D
2015. aug. 17. 01:44
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Őt ismerem, sajnos egész korán amputálták az agyát :'(
2015. aug. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!