Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szórakozóhelyre tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyre tényleg csak nagyon kevés ember jár a szex miatt?

Figyelt kérdés

Egyik irányból mindig azt hallom, hogy a szórakozóhelyeken csak könnyűvérű nők vannak, oda ne barátnőt szerezni menjen az ember meg ilyesmi.


A haverjaim meg folyamatosan azzal cinkelnek, hogy bárhová megyünk én mindig felszedek vagy fel akarok szedni egy csajt és ha engedi akkor haza is viszem és szexelek vele.


Szerintük meg csak én meg még rajtam kívül egy nagyon kicsi része csinálja ezt a szórakozóhelyek törzsvendégeinek és ez mekkora sekélyes bunkó tahó dolog. Amikor meg mondom nekik, hogy nem itt kell barátnőt keresni persze egyetértenek velem de ilyenkor meg jönnek azzal, hogy szórakozóhelyre szórakozni, jól érezni magát, táncolni meg ilyenek miatt jár az ember nem azért, hogy nőket szedjen fel egy éjszakára.


És a legszomorúbb, hogy egyikük sem KDNP-s. Tényleg ilyen töketlenek lettek a mai férfiak, hogy már szexelni sem akarnak?



2016. márc. 8. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem férnek meg egy helyen mindkét típusu emberek? vannak akik azért mennek oda, vannak akik barátnőt akarnak szerezni, vannak akik csak egy jót bulizni, nem értem miért kell a nagy felhajtás.. szexelni pedig nem egy random nővel akarnék én pl. hanem egy olyannal akivel szeretjük egymást, tudod nem mindenki egyforma és ezt neked is el kellene fogadnod, nem mindenkit vezérel a farka.
2016. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak irigykednek.

Mondjuk én általában szórakozni mentem el, de ha úgy volt, bepróbálkoztam pár csajnál, és ha összejött valami az még nagyobb szórakozás volt :D

Mintha a szex munka lenne. Szóval Te mindenképp szórakozni mész le :D

2016. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én el is fogadtam, ők szívják a vérem folyamatosan amiatt, hogy csajozok és ők szégyellik magukat miattam mert megszólják őket és már a pultoslány is úgy köszön nekik, hogy "Hol hagytátok a csajozós barátotokat?" és emiatt szégyenkeznek és ha csajozni akarok menjek egyedül vagy keressek hasonlóan sekélyes ösztönvezérelt véglényeket.
2016. márc. 8. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfiak: 99%-ban


Nők: 5-10-20%-ban

2016. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem gondolják valóban, hogy gáz lenne. Persze sekélyességre utalhat a mindenféle csajok összeszedése,de egy bizonyos korban, életszakaszban ez teljesen bevett, megszokott dolog, fiatal felnőtteknél mindennapos. meg is lepődtem a kérdésen, hiszen inkább azok vérét szokták szívni, akik elkerülik ezt az életformát.

Persze lehet, hogy kicsit talán túlzásba viszed, szerintem néhány alkalommal hagyd ki a csajozást, és tényleg töltsd az estét a haverjaiddal, talán akkor lenyugszanak. Ne azért csináld, hogy békén hagyjanak inkább azért, hogy máshogy is szórakozz, ne csak mindig a nőkkel. Persze az se rossz, de jó egy kicsit a haverokkal.

2016. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy szórakozóhelyen nem szedek fel csajt akkor az szar este volt.

23-24 óra. Csak a jó csajokra hajtok akiket már vagy futólag ismerek vagy nem ismerek de tetszenek.

Legjobb ezekből kikapni egyet. Dumcsi, tánc, dumcsi, smaci, taxi, haza, szex. Vagy telszámcsere, elbucsi, másnap du. tali, csóki, haza, szex, dumcsi, simi, szex, elbucsi, lehetséges tali.

Ha ez nem jön be akkor 02.30-03.30 ig már az átlagos, valódi, nem plázacica esetleg nőiesen telt legrosszabb esetben végső pánikomban akár a futottak még kategóriából rántok magamhoz lányokat akikkel rövid dumcsi, rövid tánc után taxi, haza, szex, elbucsi, no uj tali.

Ha ez sem (ritka) akkor taxi, hazcsi, szundi.

2016. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!