Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért remegek, ha valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért remegek, ha valakivel akár csak levelezéskor is komolynak tűnik a személyes találka, főleg ha érzem, hogy szex is lehet vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szoktam levelezgetni, neten ismerkedni, és ha valakivel úgy tűnik, hogy lesz bármi személyes dolog, főleg ha szexuális jellegű, de elég ha csak tényleges valódi találkáról lesz szó, akkor egyszerűen elkezdek remegni, pusztán a gép előtt is.

Kb mintha a hidegtől remegnék, de úgy komolyan, nem csak icike picikét.

Egyszer tényleg találkoztam valakivel ilyen céllal, és akkor is elkezdtem remegni, mikor leültünk a fotelba, de órákig beszélgettünk előtte, aztán közben elmúlt, pedig már magamban szentségelni kezdtem, hogy ne kezdjem már megint ezt!!

A volt barátnőmmel is, nem is csak az első alkalommal, csak időnként úgy remegtem mint aki fázna, pedig nem , sőt jól bírom a hűvöst.

A combom feszül, a hasam feszül, az egész testem.

De nem tudom miért... Most lehet azt mondani, hogy mert nagyon felizgulok, de ezt nem szexuálisan kellene érteni, mert még nem is lenne mindig igaz. csak simán a gondolat, hogy lesz valami tényleges személyes dolog, nem csak társkeresős keresgélés amiknek a 99%-ából semmi nem lesz.


Zavar a dolog, de remélem ha már több tapasztalatom lesz, elmúlik. De olyan fura, pedig nem is érzem, hogy annyira felspannolnám magam, amikor ez előjön.


22 éves fiú vagyok.


Nektek volt/van ilyen?


Köszönöm a rendes válaszokat!



2016. jan. 3. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából megválaszoltad...a tapasztalathiány...az új ingerek, újdonság hatása... több adrenalin van a vérben...


némi tapasztalatszerzés után nem keletkezik majd annyi feszültség a sejtekben, ellazultabb leszel mint most.

2016. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, de csak ha élőben történt valami. Szerintem amúgy ez ilyen idegi alapon az izgulás megnyilvánulása, sajnos elég idegesítő tud lenni, bár hál istennek én mostanában nem éreztem már ilyet. Talán próbálj meg kevésbé fókuszálni a dolgokra és akkor esetleg alábbhagy az idegesség és így a rángás is. 23/f
2016. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is ez volt! Most múlt el novemberben :)

Ez pszichés dolog.Az izgalom és az idegesség egyvelege.Talán az ismeretlentől vagy a "szerepeléstől" való félelem azaz a frusztráltság jele.

Próbáld meg ilyenkor ellazítani az izmaidat,sok sok kicsi levegő beszívása majd kifújása is nyugtat.(mások szerint mély levegőt kell ilyenkor venni,én ilyenkor mégjobban elkezdtem remegni.)

2016. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Izgulsz, görcsölsz. Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2016. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Gyújt be annyi tapasztalatot, amennyit csak bírsz, minél előbb. Ne tökölj, mert később megbánod. Direkt hozd magad ilyen helyzetekbe, minél többe. Lépj ki a komfortzónádból, és fél év múlva egy gátlástalan vadállat leszel. :D Mindig csináld meg amitől félsz. Minden nap legalább egyet. Én már túl vagyok rajta, mindig megéri!
2016. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!