Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bonjour, Érett nőktől kérdezné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonjour, Érett nőktől kérdezném, ha egy fiatalabb srác ezt csinálná, mit szólnátok hozzá? Eljönnétek?

Figyelt kérdés

mennem kell vhova és az egyik csaj anyukája nagyon tetszik...egyszer találkoztam vele, mert elkísérte a lányát...és így beszélgettem vele. Remélem most is elkíséri... Sajnos a csaj ismerőseit nem tudom megnézni, úgy van beállítva a facen...anyja nevét nem tudom...így esélyem sincs neki írni vagy vmi...Arra gondoltam, kis papírra ráírom, hogy itt várlak ezen a helyen, találkozzunk stb...ezt akkor nyomnám a kezébe, ha többen lennénk és nem tudnék vele úgy beszélni...beszélgetnénk és mikor eljövök a kezébe nyomnám úgy, hogy a többiek ne lássák...D Úgy vettem le, mintha bejöttem volna neki múltkor, mert mikor még nem beszéltem vele, nem ismert, rám nézett aztán mikor én is rá, gyorsan elkapta a fejét...mondjuk a lánya eléggé nézett minket, mikor vissza jött, mert az anyukája odajött hozzám később beszélgetni, mikor a lánya elment vhova...Olyan kívánatos nő, hogy azóta is sokat gondolok rá...DD


Szóval érett nők, mit csinálnátok ebben a helyzetben, ha a kezetekbe nyomnám a kis papírt ??? Eljönnétek a találkára ? Izgatna a dolog benneteket ?


Korotokat is írjátok, kösz


2016. márc. 9. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az ötletek egyre rosszabbak :D
2016. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én mennek

13L

2016. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Bár én nem az a korosztály vagyok. Az én lányom 1 éves, de azért válaszolok.


Miután meglepődnék, Én lehet nevetnék egy jót, miután udvariasan visszautasítanálak. :)

Most is jót mosolyogtam.

Te hány éves vagy? És az anyuka?

Milyen körülmények között találkoztál a lánnyal?

28/N

2016. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogy amelyik nő rádnéz, annak már tetszel? Még ha így is lenne, egyből kiábrándulnának, ha meghallanák a sok szar szöveged, amit állandóan kiírsz ide. :D
2016. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így működik, meseföldön...meg valami gyenge filmben, ahonnan valszeg megszületett ez a remek ötlet.


Ha fiatalabb sráccal akarna lenni, biztos nem a barátnője haverjával lenne. Egy érett nő tudja, hogy a kis fiatal hülyegyerek úgyis elhencegi mindenkinek, és gondolj bele abba, hogy szerinted megéri-e neki a szex azt, hogy elvessze a jó hírét, mert kis hülyegyerekkekkel van.

2016. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2-es! Érett nőkről volt szó…
2016. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó.. ennyi ésszel kemény lehet élned... nyilván kamut ír az ember. Valamiért azt hiszi, hogy vicces, pedig nem az.
2016. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen… szerintem sem vicces.


Hogy érted azt, hogy ennyi ésszel? Ja, rám célzol? Nekem semmi eszem sincs, de legalább abból kevés. :)

2016. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!