Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig én kezdeményezek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezek, ti hogyan oldanátok ezt meg?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom pedig 30. Ha szexről vanszó nekem kell kezdeményezni és ha én nem kezdeményezek akkor nem is szexelünk hetekig! Már kicsit unom, hogy mmindig nekem kell kezdeményezni. Ti mit csinálnátok a helyembe? 20/L
2016. márc. 9. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A helyedben keresnék egy korodbeli srácot, akivel jobban egyeznek az igényeitek.
2016. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, kipróbáltam hogy mennyi ideig bírja, simán elvolt hónapokig. Hagytam is ott a fenébe miután leültem vele beszélni, és semmi sem változott.
2016. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről a dologról?
2016. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De basszus én szeretem őt, nem is tudnám elképzelni magam nélküle. Már 3 éve együtt vagyunk, az utóbbi hónapokban vagyunk így. Nem beszéltünk még róla, igazából nem is merem felhozni a témát, mert félek, hogy vége lenne az egésznek.
2016. márc. 9. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig meg kell beszélni, én is így voltam, hogy jaj de szeretem őt, aztán egyre kevesebb szex, egyre kevesebb bármiféle testi érintkezés lett, a végén a nagy semmi kb. csak a megszokásból voltunk együtt. Jobb most lépni.
2016. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve együtt vagytok, akkor egy komoly és őszinte beszélgetéstől miért érne véget az egész kapcsolat? Ennyire bizonytalan vagy magatokba? Meg kell találni az okot, miért nem kezdeményez SOHA és megszüntetni, nem picsogni.
2016. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sokszor már kezdeményezni sem merek, mert félek, hogy elutasít. Ha nem is szóban, pl fizikailag. (Itt gondolok arra, hogy a múltkor már fel sem állt neki) akkor volt egy kis beszélgetésünk, akkor azt mondta azért van mert stresszes....
2016. márc. 9. 17:55
 8/9 VirágésBence ***** válasza:
Beszéld meg vele, 3 éves kapcsolatnál nem értem hogy nem tudtok egy ilyen alap dolgot lekommunikálni.
2016. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már három éve együtt vagytok akkor lehet hogy a számára picit gyengült a testi vonzalom, és picit elhidegült tőled testileg...pl mondtad hogy nem állt fel...lehet ennek más oka is hogy nem volt kedve, de ahogy írtad, hogy mindig te kezdeményezel, pedig te vagy a lány!! fordítva kellene! nehogy már egy pasi sose kezdeményezzen!! picit fura! beszéljétek meg, kérdezősködj, hogy miért lett ilyen, mi nem tetszik rajtad, valami változatosság kéne, vagy egészen más... :)

22 L

2016. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!