Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki elmondaná, hogy miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná, hogy miért csúnyább dolog lefeküdni egy örömlánnyal, mint egy nőnek a helyi bikával?

Figyelt kérdés

Egy olyan srác, akinek nem jön össze a szex, joggal gondolhatja úgy, hogy a prosti a megoldás, ha valaha szexelni szeretne. Erre gyakori ellenérv a nőktő a következő: "Te képes lennél olyannal lefeküdni, akiben előtte már rengetegen jártak?"

Erre én vissza kérdeznék: A nők mivel jobbak, amikor rendre olyanokkal dugatják meg magukat, akik már alapból rengeteg nővel lefeküdtek? Olyankor nincs az, hogy "Úristen, hány nőben járt már ez énelőttem?"


2016. márc. 9. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljes joggak igazad van. Én pasi vagyok és énvelem már emiat volt hogy visszautasitottak. Elterjedt a varosba a nevem es a jokislanyok elitelnek.
2016. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked fizetned kell hogy megdugj egy örömlányt, a csajnak meg nem kell fizetnie azért hogy megdugja őt a falu bikája.
2016. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Diszkréten kellett volna megtenned, akkor nem lenne baj.
2016. márc. 9. 21:43
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es, akkor azt is mondd meg, hogy a csajnak ahhoz mit kell tennie, hogy eljusson ebbe a helyzetbe, hogy ne kelljen fizetnie?! Mert igazából semmit.
2016. márc. 9. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Mégis ki szerint nem csunya dolog egy nőnek lefeküdni a "helyi bikával"? Van képed ezt mondani, amikor sokan már akkor is lek...rváznak egy nőt, ha férfi biciklire ül. :D


Igazából azt csinálsz, amit akarsz... Nyugodtan menj prostihoz, mert a pasikat tényleg jobban megviseli a szexhiány, aztán inkább ez, mint hogy lassan beteges perverzióid legyenek. Mondjuk addig, amíg a szex tabu, és a prostikat nem a (közhasznú) munkájukat végző emberi lényeknek nézik, hanem mocskos ösztönlényeknek, addig a prostizó pasikon is lesz egy stigma, amibe jobb híján bele kell törődni. Meg aztán sokakban szerintem maga a szexvásárlás gondolata is viszolygást vált ki, nem csak a k...rvanéni higiéniája.

2016. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmivel nem visel emg minket jobban a szexhiány, sőt... Csak a nőknek ezerszer könnyebb szexhez jutni, ezért nem is maradnak olyan sokáig nélküle.
2016. márc. 9. 21:57
 7/10 A kérdező kommentje:
"meg"
2016. márc. 9. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem csúnyább dolog, csak fizetsz érte.

Ami a prostizást illeti, nem véletlenül ősi iparág ez, mert van és lesz rá igény. Ha egyszer elkezded és egy ügyes lány kezei közé kerülsz, onnan nincs visszaút, mert hozzászoksz a minőséghez...olyan minta drog. Hiába fogsz elmenni utána egy kedves, de tapasztalatlan lánnyal nem fogod élvezni....illetve azt mondom, hogy az elején biztosan nem. Akaratlanul össze fogod hasonlítani őket egymással, és ettől kiábrándult leszel.

2016. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én szememben a prostizás lúzerség. A falu bikája sem fekszik le akármilyen lánnyal, csak a legjobb nőkkel, szóval valamilyen szinten "rang" vele lefeküdni, bár igen kétes rang. Ez amolyan lányok közötti versengés. Prostituálthoz elmenni meg nem teljesítmény, és a nők meg azt szeretik. Plusz szerintem mindenki fél a nemi betegségektől, és egy szexmunkást nagyobb rizikónak tartanak, mint egy lányok kedvence fiút - az más kérdés, hogy ez nem feltétlenül van így, sőt, a prostik sokszor járnak szűrésre, a falu bikája nem biztos. Ez egy apró irracionalitás, de az emberi psziché már csak ilyen.


És gondold csak végig: az a nő, akinek sok partnere volt az megvetett. Aki ilyennel kezd, arra is "ráragad" valami ebből a megvetettségből, és ez taszító a lányoknak. A falu bikás történet azért nem gáz annyira az emberek szemében, mert bikának lenni dicsőség, és ilyen ember közelében lenni egy kicsit szintén az.


Ha úgy döntesz, hogy prostituálthoz mész szerintem ne mondd el senkinek, se jövőbeli csajodnak, se havernak, mert kis közösségben körbeérnek a hírek. És figyelj a betegségekre, ne fertőzz meg senkit.

2016. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egész ciki dolgot a csajok találták ki, hogy azok akik szívesen lefekszenek különféle, változatos partnerekkel ingyen, erkölcsileg többnek érezhessék magukat azoknál akik ebből még hasznot is hajtanak. :)


Viccet félretéve, ez egyébként valami női önérzetes baromság. Ettől akarja többnek érezni magát egy nő aki elvárja, hogy legyen körbeudvarolva mielőtt szétteszi.

Az eredmény ugyanaz. Belé hatol egy farok és optimális esetben mindkét félnek jó.


A szex egy szükséglet, mint az evés, ivás, lélegzés. Ha valamiért ezt ne kapod meg rendszeres időközönként az bizony káros stresszhatást gyakorol és mentálisan nem tesz jót. Ha egy srác érdeklődési köre nem népszerű, nem olyan ami a számára tetsző csajoknak vonzó akkor eséllyel lesz sikertelen. Láttam már nem egy ilyen példát. Vagy simán csak nincs szerencséje és baromira nem jóképű. Persze a szépség relatív, de van aki tényleg nem jön be senkinek sem. És bár a külsőség csak egy pontig számít, de addig el is kéne jutni. Ami nehéz ha eleve hendikeppel indulsz. Ezek az emberek, miért kell, hogy nélkülözzék a jó, és kielégítő szexet? Erre vannak a prostik. Ennyi erővel férfiatlan aki nem tud autót szerelni, és szerelőhöz viszi a kocsiját, vagy a villanyszerelés fog ki rajta és és szerelőt hív. Az is egy szolgáltatás, amiért fizetsz.

2016. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!