Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez? Normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Normális dolog? Más lány is szokta/csinált ilyet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap feküdtünk le először ő még szűz volt én nem. Állitólag élvezte meg el is éreztem hogy el élvez minden jó volt csak épp véresre karmolta a hátamat.
2016. márc. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Huuu, én imádok karmolni, harapni nőként :D

De ha téged zavar, miért nem mondtad meg neki?

2016. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Imadom a harapast, a karmolast..van is reszem benne, mikor szembesulnek vele a lanyok, milyen is egy 22es :) 20/f
2016. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert annyira élvezte, igen szokta, normális.
2016. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát eléggé fájt és én nem nagyon élveztem az előtte lévő lányok is volt hogy egy kicsit megkarmoltak de nem ennyire. Nem akarom neki meg mondani mert félek hogy ezzel megbántom mert neki meg nagyon tetszett, én viszont el se birtam élvezni amit szintén nem mondtam meg neki. :/
2016. márc. 9. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig a kapcsolat alapja a kommunikáció. Az én párom imádja.
2016. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem bele ereszeni a körmömet, de mivel műkörmöm van esélytelen, hogy véresre karmoljak valakit is.
2016. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilalili ***** válasza:
szóval ha én is csikarok harapok karmolok akkor elélvezek?
2016. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!