Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm magas vagy az alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm magas vagy az alatti férfiakat kérdezném. Mi zavar benneteket jobban?

Figyelt kérdés

Az hogy a férfiak átlagban már 180 cm magasak, és a legtöbb még ennél is jóval magasabb és a nőknek ez vonzóbb, vagy az hogy te alacsony vagy ?


magasságotokat és a korotokat írjátok


2016. márc. 9. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Qurvára nem érdekel hogy 173cm vagyok. És valahogy nem nagyon találkozok magasabb vagy sokkal magasabb emberrel. És pont nem érdekel hogy ha esetben találkozok egy magasabb emberrel hogy ő most magasabb. Engem ez nem érdekel
2016. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem érdekel, az is teljesen hidegen hagy, hogy vonzó vagyok e egy nő számára.

18f

2016. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Te még mindig a 28 éves 170 magas szűz balf.sz vagy! Nem is értem, hogy miért nem tiltottak még ki erről az oldalról, szinte minden nap felteszel itt egy ilyen kérdést. Ne legyél màr ekkora lúzer, hogy itt sajnáltatod magad. Elárulok egy titkot. Nem azért nem kellesz senkinek mert alacsony vagy, hanem mert egy nyámnyila hisztis p*csa. Talán meg kéne tanulnod férfiként viselkedni, akkor nem vetnének meg ennyire a nők.
2016. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a nőknek ez vonzóbb? Az én barátnőmnek pont a kicsi férfi az ideálja. Hülyén is néznénk ki ha 4 fejjel magasabb lennék.
2016. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, hogy még itt rohadok a melóhelyen. Meg, hogy háromszor kellett szétszedni egy tetves kocsi futóművét és tiszta alvázvédő lettem. Pedig otthon is lehetnék a barátnőmmel.

Üdv.: Egy 165cm magas férfi

2016. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Grunge ott rohadj meg a melohelyeden, Gyökér 11évessen voltam 165cm!!!

Evvel a csicska magassággal vered magad és szólsz be másoknak!Te csicska!A szart is kitaposnám belőled te féreg!

2016. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most 190/95!!!!
2016. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De neked ez az életedben elért összes eredmény, hogy tudtál nőni
2016. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hallod Grunge,neked meg az hogy a gyakorin keménykedsz olyanokkal akiknek a válláig se érsz!

Melléd ütnék,megkékül a levegő,úgy felrúgnálak le se esnél,Te csicska

2016. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, de buta az 54 %-os válaszoló. Legalább azt is megtudtuk, hogy az IQ és a testmagasság nem egyenesen arányos.

Csak megsúgnàm, az sem esztétikus egy cseppet sem, ha valaki égi meszelő.

2016. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!