Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mesélnétek arról miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek arról miért nem volt jó vki mellett felkelni reggel, akivel szexeltetek előző este?

Figyelt kérdés

[link]


erről az idézetről jutott eszembe a kérdés, ezért vagyok kiváncsi a férfiak vagy nők véleményére,miért nem volt jó az előző esti szexpartner mellett felkelni.



2016. márc. 10. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
meert olyan retardált volt mint te
2016. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert büdös lett,pedig este még friss volt
2016. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a pasi kijózanodott, a csajnak meg elkenődött a sminkje, és lekerült a push up melltartó.


Esetleg reggel nem villásreggelivel, kávéval, és egy jó szo.pással ébresztette.


Annyira jó, hogy tolja mindenki ezeket a bölcsességeket fb-on is, de senki se érti, miről szól.

2016. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtam,kissé cinikusan
2016. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hank moody-t idézve:jobb egy kelemetlen reggel mint egy magányosan töltött este
2016. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5/5 pacsi
2016. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még nem volt.
2016. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon görbe este után fordult velem ilyen egyszer elő. Amikor reggel felkeltem és ránéztem a csajra szó szerint ugrottam egyet hátra a látványtól, olyan gyorsan kimentem a szobából amilyen gyorsan csak lehetett. Nagyon be voltam állva, szinte semmire nem emlékszem, de nem is akarok.

Volt olyan Nő aki becsapott(lenyúlta a pénzem), de az nem volt olyan nagy probléma, jól éreztem magam vele.

Volt olyan eset is, hogy poénból lekötözött álmomban és ott hagyott az ágyban, kíváncsi volt, hogy reagálom le a szituációt, amikor elengedett úgy megk..m hátulról, hogy vagy 5 percig remegett...lehet hogy ez volt a célja. :)

38F

2016. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem volt jó felkelni mellette, mert szexeltünk előző este, és a megmaradt kevés idő alatt nem aludtam ki magam...

(nyilván nem ezt akartad kérdezni, a kérdésre viszont megfelelő válasz - az életemből kimaradtak a "hú, ba..., meneküljünk" reggelek.. ;)

2016. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfi vérszegény lény. Hiába van két feje, egyszerre csak az egyikbe jut vér. Reggel meg sajnos a másikba.
2016. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!