Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen viselkedésben nyilvánul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedésben nyilvánul meg, hogy egy nő aktív az ágyban?

Figyelt kérdés
Már az is aktívnak számít, ha kellően élvezi a párját?
2016. márc. 10. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a dominánsabb csajok, általában aktívak.

(Úgy értve a dominánst, hogy csajok között dominánsabb.)

2016. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindig a domináns, de ha tud rendesen pörögni akkor valszeg nem egy darab fa az ágyban
2016. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#3-as királylány vagy! :)
2016. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ menyit keresel...
2016. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak még kivételek is, én pl. szeretek aktív lenne, de közben konzervatív vagyok hétköznapokon :)
2016. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az számít aktívnak szerintem, aki sokat mozog az ágyban, tud szexelni, nem csak elfekszik nagy kegyesen. Nekem volt kifejezetten aktív és kifejezetten nem aktív partnerem is, az aktívval sokkal jobb volt az együttlét.
2016. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Itt senki nem tud szöveget értelmezni? Egy aktív nő nem csak fekszik ott, mint egy fadarab és pislog, hanem csinál is valamit. Az, hogy élvezi még nem kifejezetten számít aktívnak.

Miért irányulna a kérdés hétköznapi viselkedésre?? Lol.

2016. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!