Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húszon éves (genetikailag is)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszon éves (genetikailag is) lányok! Mi lenne a reakció, és mik lennének a továbbiak egy minden szempontból ideális pár esetén, ha első szexnél egy 22cm/5cm pénisz kerülne elő?

Figyelt kérdés
Haverom jár, ezzel a számára problémával. ;)
2016. márc. 12. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez szamomra problema lenne, mert bizonyos pozok szoba se johetnenek ekkoaraval. A tul nagy az sokkal nagyobb problema annal ha mondjuk kicsi. Egy nagy szerszam komoly fajdalmat tud okozni, persze biztos vannak nok akik nagyobbak belul es nekik jo lenne, de en nem tartozom kozejuk.
2016. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Ooo ez a Japan miniatur kiallitasra keszult?
2016. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
meg van a szerelem és az összhang, akkor többször is próbálkoznánk több pózzal hogy kitapasztaljuk hogyan tudnám elviselni tövig a méretét, lehet h ha nagyon figyelmes és ügyes egy idő után meg is szoknám
2016. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem. német nemzetiségi a srác, de a fekete lányok nem vonzzák - na pont az ázsiai, meg igen, (Erre célzol? ;) így a bécsi csajozás sem jön be neki, meg igazából párt keres.


Bécsben csak miatta voltam swinger klubban, ott kiélhette magát. - bár becsípet hozzá, és bűntudata van miatta. :facepalm:


Nem csak bizonyos pózok, egy sima behatolás is, sok-sok síkosítóval negyedóra plusz munka - Ha összejön! - egy 4,5-es átmérőjűhöz képest.

2016. márc. 12. 11:45
 5/11 A kérdező kommentje:
#3/4 Köszi! Igaz több perc, de közben írtunk. Tövig, nem valószínű, de nem is elvárás, mivel az egy ezrelék alatti eséllyel lehetséges fehér nőket nézve.
2016. márc. 12. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
5 cm vastagnak sajnos sokan nem örülnek hosszú távon és túl vastagnak gondolják, általában "egyszer kipróbálnék egy olyan vastagot" szokott a reakció lenni rá.
2016. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Kapna pár esélyt, aztán meglátjuk 😊
2016. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kerdezo: 2-es vagyok csak vicceltem of korsz:-))Volt egy pasim akinek mikropenisze volt, ez egy betegseg es ezt az elso randinkon az etteremben elmondta es hozzatette h o megerti ha hazamegyek es tobbet nem talalkozom vele.


Maradtam, mert tokjo fej ek tunt, egybol egymasra hangolodtunk, kemia is volt de effektive sosem dugtunk mert egy mikropenisszel keptelenseg. Kb akkor volt mint egy csengo erektalt allapotban:-))


Ettol fuggetlenul kb fel evig jartunk, de ot iszonyuan frusztralta ez a helyzet, engem annyira nem, mert szerettem de vegul szakitottunk. O mashogy nem tudott kielegiteni, mert en utalom ha myalnak, igy sokat csokoloztunk meg pettingeltunk de kb ennyi:-))


Ha szeretek valakit akkor a meret lenyegtelen, de mostmar nem tudnek ilyen kondiciokkal elni. Ez igy tinikent egy fel evre elment, de most 30 vagyok, es ez egy eletre nekem nem mukodne:-)


Most oLvasom a lerdest, szoval ez vegulis egy tul nagy penisz, nem az ellenkezoje, nem baj, reggel van:-))Szoooval volt pasim ekkora merettel, es abszolut rossz volt vele a szex, en ehhez tul szuk vagyok sztem, szoval szamomra az idealis a 17 centi, legalabbis eddigi tapasztalataim ezt mutatjak:-))

2016. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én bírnám. Dolgoztak már meg ekkorával, álltam azt is, sőt... El bírnám viselni, na. :D
2016. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt páromnak ekkora volt,nem okozott problémát.Most már inkább az a kellemetlen hogy egy átlagosabb vagy kisebb méretet nem nagyon tudok élvezni.
2016. márc. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!