Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a párotok bevallaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok bevallaná nektek, hogy nagyon szeretné nézni, ahogy pisiltek, kakiltok és menstruáltok, akkor megengednétek neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 19:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen mentalitású fiúval biztos nem jönnék össze, ez már több mint beteg... Menstruálásért rajongjon valaki? Azért mindennek van egy határa...
2016. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
A kakilást nem, a többit igen. :) Egyébként volt már ilyenben részed, vagy csak elképzel(t)ed? Mert más a fantázia és a valóság, lehet, hogy kiábrándulnál a dologból, ha igaziból megtörténne.
2016. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Igaziból annyi történt, hogy véletlenül hallottam, ahogy egy nő telefossa a WC-t, mert hasmenése volt és nagyon felizgatott, meg egy ismerősnél láttam kidobott véres betétet a fürdőben, az is tetszett.
2016. márc. 12. 20:38
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
szívesen belecsinálok mindent a tenyeredbe :)
2016. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
45%
aztaaa ez nagyon perverz, ezektől egy pasi inkább óckodik nemhogy vágyjon rá
2016. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Azért csak jobb, mint amikor a pasi szakít veletek, mert kicsúszik egy puki szex közben, nem? :)
2016. márc. 12. 20:50
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

Nagyonrég amikor a nejemmel még nem voltunk házasok,egy olyan albiban laktunk ahol a wc a fürdőben volt...

Mint nagyon sok helyen.

Sokat dolgoztam,fáradtan hazamentem és pl fürödtem a nejem bejött,leült és úgy beszélgettünk.

Minnél több időt akartunk egymással tölteni.(szerelem!)

Néha ha épp kellett neki ezt vagy azt,szemrebbenésnélkül lehúzta a nadrágot és a bugyit,végezte a dolgát és úgy beszélgettünk.

Más.

Hálaistennek elég szűk volt mindig is ! Most is.

Sokat kínlódott a tampon felhelyezésével,kivételével.

Azután egyszer úgy történt,hogy én segítettem neki simogatással,izgatással felhelyezni sőtt én toltam fel.

Jelezte hogy így sokkal jobb volt és egyszerűbb is .

A kivételről nem is beszélve !!!

Azóta nagyon-nagyon sokszor segítettem neki ilyesmiben és ha hiszitek ha nem még közelebb is hozott minket !

F

2016. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: szerintem 100-ból 1 pasi ilyen, de azt nagyon irigylem,hogy ilyen sok időt tudtok és szerettek együtt lenni
2016. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%

Volt ilyesmi megjegyzése a páromnak, hogy szívesen megnézné ahogy pisilek, mert biztos aranyos vagyok közben.

Nemet mondtam rá, szerencsére azóta se forszírozta.

2016. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

18-as,köszönöm aranyos vagy !

17-es voltam.

2016. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!