Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megengednétek a barátotoknak a mellszexet ha megkérdezné?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a témához?

2016. febr. 27. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
ha adottak a méreteid hozzá, mért kell kérdezni? köpj közéjük, aztán a többit tudni fogja
2016. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár megengedhetném.:D
2016. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Csinos lánynak tartom magam szép arccal és jó alakkal, de sajnos mellem semmi. Kb két bimbó a semmi közepén.


Megengedném én, de igazából nincs mellem, amivel mellszexelni lehetne.


22/L

2016. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Miért ne engednénk meg?
2016. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A harmadik szem ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy erre hogyan tekintenek a lányok? Az orális kényeztetést azt még lehet viszonozni, viszont ez egy kicsit más. Nem tekintitek egy kicsit "egyenlőtlenségnek" ha a párotok ilyet kér/kérne?
2016. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok nő, de szerintem nem egyenlőtlen, a mellük érzékeny, szóval nekik se lehet épp kellemetlen, persze, ha ésszel csinálja az ember. Van olyan aki szereti ha a fórokkal megpaskolják a melleit :PPPP Vagy a fenekét.


De lehet épp az ellenkezője is , hogy olyan konzervati vagy mi tudom én mi hogy idegenkedik ettől.

2016. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én nagyon szívesen engedem, és élvezni is szokta cserébe lehet ezt viszonozni egy kicsit hosszabb kényeztetéssel
2016. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs is mellem , kérlek.
2016. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, én is imádom, jó érzés :)
2016. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem is van mellem, így ha egy pasi ezt kérné, vagy csak csinálná, nem lenne gond... ettől valószínű nem mennék el, de az sem utolsó, ha látom, mennyire élvezi :P
2016. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!