Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem teljesít a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem teljesít a férjem az ágyban mióta megvan a gyerek?

Figyelt kérdés
Szögezzük le én a vadabb típust szeretem az ágyban. Régen tök jó volt a szex meg minden volt popó csapkodás cici harapás,kutya pózban erősen gerincre fogva szex stb manapság meg jó ha egy héten egyszer misszionáriusba csináljuk nem hiszem hogy velem van a baj hisz szégyen nem szégyen azért manapság is van aki utánam kiabál hogy jó csak vagyok és gericre vágna stb. Beszéltem a párommal azt mondta nem tudja csak fáradt stb de mindig?Lassan ott tartunk hogy azon gondolkozom keresek valami szeretőt mert hiányzik a régi vadság az ágyból.
2016. márc. 14. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Biztosan nem kíván már, megértenénk ha szeretőt tartanál. Az igényeket ki kell elégíteni!
2016. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Hát igen,azért egy gyerek után már sokat változik a test. Lehet a férjed már tart egy csajt rajtad kívül.
2016. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Korotok? Mennyi ideje vagytok együtt? Nem híztál meg?
2016. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy a terhességed alatt,már beújított valakit.

Ezért rád már nincs energiája ilyen szempontból.

2016. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy változik de szerintem én mindent meg tettem a régi formámért. De egy oszodába nem tudok úgy elmenni hogy 16-50 éves korig ne bokolnának vagy 1-2 jó pasi ne tenne ajánlatot. Tehát szerintem nem velem van a baj
2016. márc. 14. 12:12
 6/15 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 32 és 7 éve vagyunk együtt
2016. márc. 14. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos nincs melletted senkije? Fizikai munkát végez?
2016. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos nincs senkije.Nem, a közös cégünket vezeti
2016. márc. 14. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Megcsaláson kívül nincs más variáció?

Valami kompromisszumos, amivel nem vágod át a párodat. Tudod, ha tönkrevágod a bizalmat, akkor széthullik a család. Érted ha nem is kár, de a gyermeked ne nőjön fel mostohacsaládban, neki szüksége van a biztonságra, az édesapjára is.


Futhatnátok néhány kört: Romantika, közös programok, kettesben lét.

Ha nem használ:

Bevonni valami szakértőt: Szexuálpszcihológus, párterápia, tanácsadás.

Esetleg bevonni valakit az intim együttlétekbe.

Szerintem a párod is szivesen dugna 21 éves egyetemista lányokkal. Akkor miért ne csináljátok hármasban négyesben...


Ha nem tudtok időnként megújulni, elvérzik a kapcsolat...

2016. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a meg csalás az első de ha fürdők és be jön akkor se áll fel neki régen meg olyanok voltunk mint a nyulak ahol ránk jött ott csináltuk
2016. márc. 14. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!