Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő miért tiltakozik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tiltakozik az orális szex ellen? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Olvasgatom ma a szexualitás kategóriát, s döbbenve tapasztalom, hogy sok nő azt írja, hogy ő ezt nem csinálja, nem is engedi stb.

Nem tudom, hogy ők fiatal lányok, vagy akár korombeli (30 éves) nők.Tényleg érdekelne olyan emberek véleménye, akik találkoztak ilyen nővel, esetleg olyan nők véleménye, akik merőben elutasítják az orális szexet.

Esetleg attól nem tart, hogy a párja/férje máshol fogja keresni a boldogságot?Miért nem akar örömet szerezni a férfinek, természetesen utána/előtte ő maga is kényeztetve lenne.


2016. márc. 14. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Attol mert valaki nem kenyeztet oralisan,de mast barmit siman bevallal (meg analt is) meg nem jelenti feltetlen azt,hogy a pasija emiatt masnal fog boldogsagot keresni.Nem csak oralbol all az oromszerzes.Ha a ferfi igazan szereti akkor elfogadja,vegulis nem az egesz szexualis eletet utasitja el az a lany..


(Irja ezt egy teljesen oral kedvelo lany.Gondoltam jo tisztazni.)

2016. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Egy normális férfinak az nem okoz boldogságot, amiről tudja, hogy a szerelmét zavarja és csak muszájból, az elhagyás elleni félelmében csinálja.
2016. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én nem voltam még együtt olyan lánnyal aki utálja az orált,mindegyik imádott szopni :D
2016. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Jelentkezem és bevállalom. Nem szeretem, egyenesen "rosszul" vagyok tőle. Próbáltam már többször is, rávettem magam, hátha majd most, de semmi. Csinálni se szeretem és azért sem vagyok különösebben oda, ha nekem csinálják.


De szerintem nem jön el a világ vége, ha nincs orál, nekem ebből még nem volt gondom, attól még nagyon is élvezem és szeretem a szexet, pl anált is többször bevállaltam már, tehát nem vagyok egy prűd p*icsa, egyszerűen csak ez a része nem izgat a dolognak.


Nem tartok attól, hogy emiatt elhagy az éppen nem létező barátom vagy hogy megcsalna. Nem a szexet utasítom el úgy mindenestül, csak az orált, és hihetetlen, de sz*opás és nyalás nélkül is van szex és élet is.

Aki emiatt elhagy, hát menjen Isten hírével, nem lennék egy percig sem bánatos, már csak azért sem, mert aki képes csak emiatt elhagyni, úgyhogy minden más jól működik, akkor az nem is szeretett igazán. Ha valaki szereti a másikat, akkor nem akar ráerőltetni egy olyan dolgot, amiről tudja, hogy a párja nem szereti.


22L

2016. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
4. Szerinted undorítóbb az orál mint az anál?:o
2016. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol mondtam olyat, hogy az orál undorítóbb, mint az anál? És hol mondtam, hogy szerintem bármelyik is undorító? Azt mondtam, hogy nem rajongok az orálért. Az anált meg csak példának hoztam, hogy azt is kipróbáltam már egy párszor, mielőtt még valaki hozzám vágja, hogy egy prűd, netalán frigid tyúk vagyok. Ettől független az anál se volt rendszeres, mert nekem baromira fájt utána a hasam. Nem tudom miért, de megfigyeltem, h csak anál után volt ez és úgy különösebben nem volt túl kellemes érzés, de kipróbáltam, mert nem zárkózok el az új dolgok elől.
2016. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom , én amint feloldódtam szexuális téren , engedtem és csináltam is. Mondjuk nekünk , szüzek lévén , mégcsak ennyiből áll a szexuális életünk , de én élvezem , csinálni is (:

*srry ha off*

2016. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!