Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orális szexből adódó rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexből adódó rossz emlék/élmény ellen mit lehet tenni? Vagy már mindegy? Több lent

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog az egész kis h.lyeség mert tényleg apróság meg mással sokkal rosszabb is megtörtént tudom de engem akkor is bánt a dolog


Párommal amikor már kezdtünk megbarátkozni -főleg én mert szűz voltam- egymás testével ő kezdett erősen célozgatni hogy az orális szexre nem-e vagyok kíváncsi én mondtam neki hogy még nem majd talán (a saját tempómba akartam haladni) időközbe mindent kipróbáltunk amit én is akartam sőt amit én kezdeményeztem minden simán ment egyedül az orális sex maradt ki,addig addig mondta, eröltette, célozgatott míg meg nem tettem hogy végre békén hagyjon vele ...


az a legjobb hogy én semmit nem eröltettem ilyen sokáig max 1-2x nem akart vmit ritka esetbe akkor annyiba hagytam és megvártam míg nem akarja magától mindenbe tudott várni csak azt hajtogatta


mai napig orális sex után még ha én is akarom elkezdeni mert kedvem támadt hozzá meg tényleg örömmel kezdek neki de a végére amikor már elélvez mindig előjön bennem hogy rám eröltette és nem magamtól kezdtem neki és mindig rosszul érzem magam utána és látja is rajtam a párom amikor meg kérdezi hogy miért vagyok ilyen elmesélem neki hogy mi bánt utána igaz sajnálkozik meg bántja hogy ilyen volt régen de már nem tud vele mit csinálni de minden alkalom után ilyen vagyok és ő mindig kérdezi mi bajom


24/L a párom 25/F és 2,5 éve vagyunk együtt


2015. nov. 24. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag még igencsak gyerek szinten vagy,szexelned sem kellene!
2015. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak ennyi? akkor köszönöm
2015. nov. 24. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnád esetleg egy picit más szemmel nézni, utólag átírni magadban ezt a dolgot?


Mondjuk arra gondolni, hogy amit te akkor sürgetésnek, "erőltetésnek" éltél meg, az ő részéről leginkább egy nagyon erős vágy volt?


Szeretett téged, vonzódott hozzád, kívánt téged, és emiatt vágyott annyira arra, hogy így juttasd el a gyönyörig?


Másrészt nem tudom, nyilván nem tudhatom, hogy előtte más módon tudtál-e neki orgazmust okozni, de itt nagyon sok nőtől olvastam azt, hogy hüvelyi orgazmusa nincsen, ettől még élvezi a szeretkezést, de neki az orális szex az egyetlen, amivel a partnere el tudja juttatni az orgazmusig.

2015. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!