Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik/férfiak mit értetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/férfiak mit értetek azalatt, ha egy nőnek azt mondjátok, hogy vonzó? Külsőre utaltok vagy személyiség? 19L

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan annak mondom akiről szó van akko belső is benne van.
2016. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A harmadik szem ***** válasza:

Körülményektől függ. De általában nem pusztán a külső.

Ha nem is tudunk semmit a belsőről, mert mondjuk egy képet látunk csak, akkor a külsőből próbálunk következtetni egy belsőre, és azzal társítva mondjuk, hogy "vonzó".

2016. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mi teszi vonzóvá? :)
2016. márc. 14. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem fogok kertelni, én azt szoktam ilyenekkel kábítani, akit simán megdugnék. Ne legyenek illúzióid.
2016. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Külsőre.


Ha megismerem jobban és ott sincs baja, akkor akár belsőre is.


De főleg külsőre.

2016. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tetszik, de vonzónak nevezni még kevésbé tolakodó.
2016. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VirágésBence ***** válasza:
Nálam mindkettő benne van, a külső és a belső is, belső alatt azt értem, hogy kedves, intelligens, humoros (perverz humor előnyben), olykor játékos, de ha kell komoly...
2016. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a kisugárzására szoktam mondani. Az nem szokott érdekelni, hogy hogy néz ki amíg ápolt, és jó a kisugárzása. Engem általában ez szokott megfogni
2016. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van olyan lány aki jóidulattal is átlagos külsejű, de beszéde, a viselkedése nagyon vonzóvá teszi.

Sokmindent jelenthet ez.

2016. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!