Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti milyennek képzeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyennek képzeltek el egy biszexuális srácot?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt az oldalon, hogy vannak fenntartásaitok a biszex srácokkal szemben, de vannak, akik nem tesznek különbséget. Úgy általánosságban mi az, amit gondoltok, ha megtudjátok, hogy egy srác biszex? Pl. láttok összefüggést a biszexualitás és a személyiség, vagy akár a kinézet között?

2016. jan. 27. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem képzelem el sehogy. Volt már több bi párom, ugyanúgy néztek ki, mint egy átlagos hetero pasi. Annyi különbséggel, hogy előttem voltak pasikkal is, egyikük évekig élt együtt egy másik pasival. Nem ez alapján ítélek. 25L
2016. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az #1 jol mondja. En se teszek kulonbseget.
2016. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van, akin látszik, de a 95% olyan mint bárki más.

Viszont én is biszex vagyok, és nem állítanám azt, hogy a gondolkodásomra, a világnézetemre nincs hatással.

21/l

2016. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!