Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezelitek a tényt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek a tényt, hogy a nőt elvileg tisztelni kell, s mégis sokan szeretik alázni a nőt szex közben, s sok nő is szereti ezt?

Figyelt kérdés

Nem ellentmondás?


Tisztelni kéne a nőt, ugyanakkor elvárjuk tőle, hogy legyen a lehető legnagyobb ribi az ágyban.


2016. márc. 6. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő nem ellenkezik, akkor kit érdekelnek a szabályok?!
2016. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy az ágyban az ő kérésére néha megalázom még tisztelem. Két külön dolog.
2016. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Az ágy és a "mindennapok" egyrészt két külön dolog, másrészt ezek a trubadúr rózsalovag jellegű srácot már nem igazán számítanak piacképesnek, sokkal inkább vonzó egy domináns karakter a nők számára, még ha ezt ők sok esetben nem is ismerik el.
2016. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kicsit kitekerted. Embernek embertársát kell tisztelnie. Ez nem csak a nők tiszteletére vonatkozik. Ráadásul sokan élvezik az alárendeltséget az ágyban, nők közül is.
2016. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne valakinek képcserhéhez kedve, esetleg komolyabbra, akkor privátot írjon! 16/F
2016. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Akit nem tisztelek, nem is aláznám.:D
2016. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenki tisztelni kell, aki megérdemli.

Egyenjogúság van. Azért nem tisztelünk valaki jobban mert p..ával született.

2016. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
A nők nem szeretik ha alázzák őket ez hülyeség. Ez csak egy himsoviniszta világrendnek tudat alatt megfelelni akaró vágy. Azok a pasik meg akik a nőket szeretik alázni sima nőgyűlölők.
2016. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi az alázás... én szeretem ha a párom durvább az ágyban irányít "kényszerít" pl szopásnál. Viszont soha nem tűrném el ezt a való életben. Szerintem ezt remekül ketté lehet választani.
2016. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tisztelet nélkül nem lehet "alázni". Vagy ha mégis, az inkább bántalmazás.
2016. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!