Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi hátránya származhat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hátránya származhat egy alapvetően pörgős, energikus, független természetű nőnek abból, ha az első (szexuális) kapcsolata 25 év felett lesz?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi...


A hölgyemény nem régen lesz 22 éves. Az átlagnál sokkal pörgősebb energikusabb, rengeteg dolgot csinál szó szerint, mert ilyen. Alapvetően kedves és sok emberrel jóban van, barátai is vannak, de egy kapcsolatról azt érzi, hogy nagyon bekorlátozná az életét és ennek nincs itt sz ideje. Egyáltán azt sem tudjs elképzelni, hogy lefeküdjön egy pasival.

Ti mit gondoltok? Itt van vmi probléma? Vagy csak szimplán ilyen egy személyiség?

Érdekes, hogy fiúkkal is elég jó kapcsolatokat ápol, de annyira energikus, hogy ezzel kevés ember bír lépést tartani.



2016. márc. 14. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hátránnyal miért járna?

Az más kérdés, hogy nem tudnék nőként tekinteni rád, ha tudnám, hogy "ilyen furi" vagy.

Szerintem sokat veszítesz a testiség kihagyásával, de mindenki más.

Az meg hogy túl pörgős vagy ... Már nem idevágó ezek után.

2016. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hiába let törölve a válaszom et akkor se normális dolog.
2016. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy hiperaktív, minden lében kanál nő elég idegremenő lehet.

Azt nem értem, hogy ebbe a nagy töketlen rohangálásba miért nem fér bele a szex?

Nagy kihagyás - de ha neked így jó, akkor csináld így!

(szerintem más oka van a nagy szűziességednek...)

2016. jún. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A nagy pörgés, energikus, rengeteg dolgot csinálás általában ellensúlyoz valamit. Lehet, hogy szexuális élet hiányát.

Ha neked így jó akkor élj így. Egy párkapcsolat tényleg nagyon bekorlátoz. Ha bele is kezdenél sanszos hogy gyorsan befejeznéd. Ezt a legtöbb embert érzi a bőrén, sokan csak a társadalmi elvárás/megfelelés okán élnek párkapcsolatban.

Ha teljesen őszinte vagyok akkor azt kell mondanom, hogy nekem azért kell a párkapcsolat, hogy naponta kétszer beleélvezhessek a forró punciba mert az nekem nagyon jól esik. Egyébként a lánnyal nem értjük meg egymást jól sőt sok dolga van amit nehezmre esik tolerálni de a fenti ok miatt megteszem. Namost aki nincs így oda a szexért az valóban miért viselné el az összes többi kötöttséget?

26F

2016. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megvárlak!
2018. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!