Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még benne jövő? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még benne jövő? (többi lent)

Figyelt kérdés
volt barátomba még szerelmes vagyok de neki már van barátnője azt mondta hogy csak azért hogy el tudjon felejteni engem. Legjobb barátjának tekiknt és minden nap találkozunk meg bucsúölelés is van. A barátnője 130 km-re lakik tőle. Szerintetek van még arra esély hogy összejőjünk?
2016. márc. 14. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét? Ha azért van neki a másik hogy elfelejtsen, akkor azt jelenti hogy még szeret. Ennek mi értelme? Szerintem beszéljétek ezt meg
2016. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van.
2016. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát megmondom őszintén a barátnőjét jobban sajnálom mint téged, de amúgy lehet benne jövő :)
2016. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azért mentetek szét mert nagyon különböző személyiségek vagytok, vagy nem tudtatok túllendülni valami problémán, akkor nem valószínű...
2016. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!