Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi egyszerre hány nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi egyszerre hány nőnek udvarol?

Figyelt kérdés
Ti mennyinek udvaroltok? Korotokat is irjátok le.

2016. márc. 15. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1


39

2016. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mi szamit udvarlasnak egy pasinál?
2016. márc. 15. 08:30
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Egy nő egyszerre hány pasira nyomul?


imadom ezeket a kerdeseket

2016. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az udvarlás végeredménye kétesélyes.S mivel a lányok eléggé válogatósak lettek,"tisztelet a kivételnek".

Ezért én, minden alkalmat megragadok.

De! Ha komolyabbá válik egy udvarlási kísérlet.Akkor csak arra az egyre összpontosítok.

Tehát,nincs számadat.


43F

2016. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyilván egyszerre több nőnél kell próbálkozni, mivel annyira válogatósak finnyásak, hogy csak nagyon kevés lány az akivel valóban elkezd ismerkedni az ember...kb 5-6tal egyszerre..de az udvarlás az már akkor van ha érzem egy lányon h összejöhetek vele, szóval udvarolni 1nek, próbálkozni többnél, h legyen siker.
2016. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egynek sem! Ahoz nem kell udvarolni hogy egy részeg csajt megdugjak... Az meg hogy masnap hivogat az o baja nem az én bajom h ki lett hasznalva... Minek itta le magát. Nem hinném hogy a közeljövőben bárkinek is udvaroljak... Egyszer ráfáztam többet nem fogok.
2016. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nalam ez nem igy megy, en folyamatosan flortolok mindenkivel. A fiatal lányoktol kezdve az idős nénikig. Mert egy férfinek ez a dolga, a noket boldoggá tenni. Ha éppen egyedül vagyok, s a lányok érzem, hogy "adja a jeleket" akkor egyből randira hívom, eddig mindig kapcsolat lett a vége. Igy fogalmam sincs mit jelent az, hogy udvarlás.
2016. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én volt, hogy egyszerre több nőnek udvaroltam, értsd randinak és találkának, de amint általában kezdett kialakulni valami komoly akkor csak rá koncentráltam.

Szerintem ez normális, hogy több emberrel tartod a kapcsolatot, ha még nem tudod, hogy akarsz e tőlük valamit.

2016. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre csak egynek udvarlok. Így tisztességes a nőkkel szemben.

De látom, a sok "férfi" itt mindenféle kifogásokat talált rá, hogy miért szédítenek egyszerre többet.......:D Az ilyeneket remélem, ott hagyja az összes nő.

2016. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tiboo Martino ***** válasza:

Egyszerre kerek nullának, már több mint 10 éve. Ha az ember testét visszataszítónak tartja a másik nem, akkor nehéz is lenne udvarolni. De még a szimpla barátkozás is falakba ütközött/ütközik, ha nem stimmel számukra a fizimiska.

[30\F]

2016. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!