Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy egy férfinak 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy férfinak 30 évesen indul be igazán a szexuális élet, és a nők 30 évesen kezdenek elhervadni?

Figyelt kérdés

Állítólag valami olyasmit olvastam, hogy egy férfi nehezebben éli meg a fiatal éveit, mert egy férfinak fel kell építenie magát egzisztenciálisan meg mindenhogy, míg egy nőt 30 éves koráig körülrajonganak minden különösebb elvárás nélkül, majd férjhez mennek egy olyan férfihez, akiről annyit tudunk, hogy szereti a fiatal nőket, majd ugyanez a férfi elhagyja őket, ugyanezért az okért amikor 40-ek lesznek, és közben is lehet számtalan szeretőt tartanak. Tehát 30 fölött a nők már küzdenek a koruk ellen, míg a férfiaknak csak akkor indul be úgymond a párzási időszak, és sok szerető akad.


Igaz ez? Végül is nézzük csak meg mennyi 40-es elvált és kiéhezett, maroknyi kedély javító gyógyszeren élő nő van, és hány idősebb férfinek van szex vagy párkapcsolata fiatal feszes nőkkel...


2016. márc. 15. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Végül is van logika a gondolatmenetedben, de nem hinném, hogy ennyire lehet általánosítani ezt a dolgot. Mindenesetre tényleg érdekes elképzelés
2016. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Hát, remélem, hogy igaz. 29/F
2016. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én írtam amit olvastál, látom nagyon megérintett. Ez egy törvényszerűség, ami nem mindenkire és nem mindig igaz, de egy tendencia. Minden jelenségnek több oka van, ha valamit nem értesz, kérdezz.


Te fiú vagy vagy lány? Hány éves?

2016. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Én 19 évesen egyetlen egy korombeli lányt nem ugraltam körbe! De egy 30+ ost igen! Kevés olyan fiatal van aki vetekedhet egy bomba 30+ al! Kicsit gondold át ;) attol függ milyen helyzetbe vagy...
2016. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Igen, alapvetően ez igaz.
2016. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

igaz is lehet főleg ha a csaj 13-14 évesen kezdi hamar kiég

a férfiak tudnak 60 éves korukig is dug.ni és a tapasztalattal egyre jobban

de 30 tól a legjobb velük a szex

ezért is van sok 20 éves csajnak 40 éves palija

üdv 40F

2016. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Háát ha nem is elhervadni de egy férfi 30 évesen nyeregben van, egy nő viszont már 30 felett nem igazán.

30 körül + pár év, na akkor megy igazán az, hogy 20-onéves csajokat szedj össze.

2016. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok igazság van benne. Egy 35 feletti nő már láthatatlan a Férfiak számára mert eddigre már kiépítették egy olyan egzisztenciát amibe simán válogatnak a fiatal jobb csajok közül.

Ez van. Sok srácnap szopás az élete 30 éves koráig mig a csajokat körbe ugrálják pusztán a nemiségük miatt. 30 felett fordul a kocka a természet igy kiegyenlíti a számlát.

2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 B.lacko ***** válasza:

Rohadtul forditva van:D

Tini fiuk mindent megkurnanak..

Csajokat nem izgatja a szex, vagy meg szaruk csinaljak a bene tini pasi miatt..

30 felett pasik nagy resze lemyugszik..minimalisan legalabb..egy no 30 felett egyre vadabb, tuzesebb..

2016. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9:

A kérdés arról szól, hogy melyik korban mennyire vonzó a másik nem szemében az adott nem.


A nők a legszebbek önmagukhoz képest mondjuk 18-25 évesen. Tudod, ezért van az hogy a 18-50 éves férfiak mind leginkább az ilyen lányokra hajtanak elsődlegesen, ha megtehetik.


A férfiak a legvonzóbbak a nők szemében 28-35 évesen. A tini fiúk egyáltalán nem kúrnak. Én 19 évesen veszítettem el a szüzességem és ahogy haladtam előre a húszas éveimben, egyre több és jobb nőt tudtam szerezni. De még azok a barátaim is akik már sikeresek voltak tini korukban, ők is még jobbak lettek ahogy idősödtek.

2016. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!