Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha engem zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha engem zavar hogy nélkülem bulizik és az ágyban is hamar elmegy?

Figyelt kérdés

Ezek elég komoly indokok lehetnek? Már nagyon rendszeres hiába mondom neki ahogy beteszi szinte azonnal elmegy ... azt mondja hogy túl szűk vagyok .és nagyon erős az inger .. De már nagyon zavar ..szinte mindig orgazmus nélkül maradok ... Ma is elment bulizni nélkülem mert nem tudtam volna haza menni ... és hát ideges vagyok .. Az normális hogy szex után maszturbálnom kell és azt várom hogy kimenjen a szobából? Szeretem , de ez tarthatatlan . Valaki hasonló tapasztalat? Meg tudtátok oldani?

18/L 21/F



2016. febr. 6. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress mást.
2016. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az orgazmus nélküli kapcsolat hamar kihűl, sok konfliktus lesz köztetetek,ha rossz a szex, emellett meg nélküled bulizik... én mást keresnék, fiatalok vagytok!
2016. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nélküled bulizik? És még csak ki sem elégít?

És még mindig vele vagy?

Normális vagy? Nagyon gyorsan hagyd ott a pi...ába!

2016. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Megtörténhet, hogy szinte képtelen várni, beteszi és rögtön elmegy, ezen nehéz változtatni. De attól még nincs rendben, kérd meg, hogy mielőtt beteszi még az előjáték alatt juttasson el téged az orgazmusig, nyaljon ki, vagy ujjazon meg, amíg el nem élvezel és akkor már mindjárt téged sem fog zavarni annyira, hogy hamar végez. Ettől függetlenül, ha így sem lesz jobb, és ez a nélküled eljárás dolog is zavar, akkor szakíts vele. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy lehorgonyozz, vagy akár túl sokáig benne maradj egy rossz kapcsolatban.
2016. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz a szex, baj van a közös programokkal, mi a kérdés, hogy ez szar helyzet-e? Persze, hogy szar.
2016. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
A barátod egy hulladék. Semmire sem jó. Ennyi, rossz emberrel próbálkoztál akinek csak az a fontos, hogy neki legyen jó. Már réges régen ki kellett volna dobnod.
2016. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sansa LannisterStark ***** válasza:
Megcsal. De ha nem is csal meg, akkor is gáz hogy szégyell veled menni buliba és nem akar kielégíteni. Haggyad az ilyen férfiak szégyenét.
2016. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!