Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó nőkhöz szól a kérdésem: Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nőkhöz szól a kérdésem: Ha egy szubmisszív srác közeledne hozzátok nyilvános helyen, mi lenne a közeledés legkellemesebb, legkevésbé zavaró módja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék találni egy olyan határozott, csinos nőt, akinek tulajdonképpen a szolgája lehetnék. Szeretném, ha sokmindent megtehetnék neki, elvégezhetnék helyette olyan feladatokat amikhez nincs kedve (pl takarítás, mosogatás, olyan elvégzendő dolgok sora amire nincs ideje és helyette inkább pihenne vagy szórakozna, de valakinek mégis meg kell csinálnia).


Egy ideje vágyom egy ilyen helyzetre, elmondom eddig miket próbáltam és mik nem vezettek eredményre:


- Netes hirdetés erre szakosodott weboldalon.Sajnos olyan hölgyek jelentkeztek akik nem kimondottan vonzóak, nekem pedig ehhez az kell, hogy szexi, csinos nő legyen az akit szolgálok.


- Kinyomtattam kis névjegykártyákat amiket alkalmanként átadtam, ha olyan nőt láttam a városban, akiről úgy éreztem, talán benne lehetne ebben, a stílusa vagy a hanghordozása miatt úgy láttam jól érezné magát ha lenne egy szolgája. Odamentem hozzá és diszkréten azt mondtam: Bocsi hogy megszólítalak, írnál erre az email címre, ott bővebben kifejteném mire gondoltam, szeretnék felajánlani számodra valamit. (Természetesen ott a helyszínen nem mentem bele hogy mire vágynék, ez biztosan nagyon megdöbbentő lett volna:) Aki írt az emailre, az sem válaszolt utána mikor kifejtettem miről lenne szó. Volt, aki hitetlenkedett, hogy nem tudja elképzelni, mi a jó ebben nekem:)


-Volt olyan hogy szórakozóhelyen odamentem 3 csinos lányhoz és elmondtam, mert ott ugye oldott hangulatban volt mindenki, hogy szubmisszív vagyok és úgy látom, ők határozott (és egyben csinos lányok) és arra vágyom hogy szolgálatukra legyek:) Nevettek picit rajtam és mondták hogy igen, ők határozottak és szeretik ha azt teszik a pasik amit ők akarnak. Hogy komolyan is vegyék amit mondtam, adtam nekik pár ezer Ft-ot, hogy azzal is hozzájáruljak az estéjükhöz, ugyanakkor nem akartam zavarni őket a pasivadászatban:) Természetesen adtam nekik névjegykártyát emailcímmel, reméltem hogy írnak. Egyikőjük sem írt végül.


Úgy látom, hogy ez annyira szokatlan a nőknek, hogy valószínűleg nem tudnak ezzel mit kezdeni, egyszerűen nehéz elhinni hogy egy pasi arra vágyik hogy szolgálja őket -nem szexuális értelemben- és nem vár cserébe szexuális ellenszolgáltatást.


Mindenestre kiváncsi lennék olyan nőktől, akik hozzászoktak hogy szépségük miatt gyakran próbálkoznak be náluk pasik, hogy mi a legkevésbé zavaró módja szerintük annak, hogy egy ilyen kéréssel, kérdéssel, hogyan álljak elő minél diszkrétebben. Azt mindenestre tudom hogy a nők nagyobb részét nem érdekli ez, ezért szeretném minél diszkrétebben, óvatosabban feltenni a kérdést. A cél az, hogy azokat, akiket nem érdekel egy ilyen felállás, minél kevésbé zavarjam meg a napjukban.


Köszönöm a válaszokat előre is.



#nő #szolga #úrnő #szubmiszzív
2016. márc. 15. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Te menthetetlen vagy. Szerinted odaadnám neked a lakásom kulcsát vagy hogy képzeled el? Én otthon dolgozom vagy olvasok, te addig mosogatsz? Vannak erre megfelelő emberek, akiknek ez a feladatuk.

Neten szerintem, csakis. Az utcán kinevetnek, a kártyád meg a kukába. Menj el cselédnek, adj fel hirdetést.

2016. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem is így képzelem, hogy ez azonnal létrejöhet, kell hozzá a bizalom mindenképpen. Eleinte átbeszélnénk miket szeretne, miket várna el tőlem. Akár minden igazolványomat megnézheti, lemásolhatja, ez is egyfajta biztonságérzet. Valamint nem kell feltétlenül az otthonában szolgálnom, ezer más módon is megtehetek neki olyasmit amihez nincs kedve. Csak példákat hoztam fel, de tulajdonképpen bármire nyitott vagyok.


Tudom hogy nem egyszerű, többféleképpen próbáltam már közelíteni, pont ezért is tettem fel ide a kérdést, hátha kapok valamilyen jó ötletet ami működhet is :)


Köszi a választ.

2016. márc. 15. 10:47
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ciki lehet. Szerintem simán ismerkedj, aztán ha szimpatikusnak tűnsz előhozakodhatsz a vágyaiddal.Ha mázlid van találsz partnert. Ha nem marad a pénz.
2016. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

És szerinted meddig tartana nálad ez az állapot? 1 hónapig vagy 2 évig? Ez kinek lenne elég? Utána meg magfordulna minden. Kinek kell egy olyan pasi, aki kúszik a földön, mint egy kutya? A férfi dolga az, hogy ELTARTSA a családját: dolgozzon és elég pénzt tegyen le az asztalra. Te felcserélnéd a szerepeket! Lehet, hogy találsz olyan nőt, aki simán el tud tartani egy családot, de tudod, amikor pl. szül, akkor NEM TUD dolgozni, tehát alapból olyan nő kellene neked, aki férfias és dugig van pénzzel és egy szolgát akar ... Szerintem nagyon kicsi az esélyed, hogy csak úgy találsz egy ilyet. Mert akinek sok pénze, az szuperpasit választ, alább nem adja.


Ezzel a hozzáállással talán pár napra találhatsz valakit, de ne számíts hosszú távú kapcsolatra.

2016. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem párkapcsolatra gondoltam elsősorban, hanem arra, hogy valamilyen módon könnyebbé tegyem az életét. Egyáltalán nem kell hogy pénzes legyen, ezt sehol sem írtam és abszolút nincs is jelentősége. Sőt, egy ilyen alapokon nyugvó igazi párkapcsolatban szerintem éppen a férfi dolga hogy anyagi bázist biztosítson Úrnőjének.
2016. márc. 15. 11:01
 6/27 anonim ***** válasza:

Én ugyan közel sem vagyok bombacsaj, akit gyakran leszólítanak, de azért lenne egy-két ötletem.


Akkor menj oda hozzá, amikor egyedül van! Mert ha még bele is menne a dologba, akkor is nemet fog mondani a barátnői előtt, nehogy hülyének nézzék.


Szerintem jobb lenne úgy kezdened, hogy nagyon szép, csinos, vonzó, szeretnéd megismerni, igyatok egy kávét. És rövid oldódás után felhozni a témát. (Vagy ezzel már próbálkoztál, de nem jött be?)


Az már nagyon jó helyzet volt, amikor írtak az emailcímedre. Lehet, hogy onnan már össze is tud jönni valami előbb-utóbb. Szerintem azt folytathatnád.


És ugyanígy a net is jó hely erre, csak itt is kitartónak kell lenned, hogy vonzó lányt találj.


Esetleg egy szép prosti? Vagy az nem jöhet szóba?

2016. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a részletes választ.


Igen, az már jó helyzet ha írnak az emailemre, de akkor jön az hogy megtudja miről van szó és nem ír többet.


Ezt a kávéra meghívást kipróbálom, aztán esetleg 10 perc után felhozom a témát. Kellően zavarban leszek majd szerintem:))


Prosti, hmmm, erre nem is gondoltam. Izgalmasabb lenne egy tanulmányai miatt nagyon elfoglalt egyetemista lány vagy dolgozó nő életét könnyebbé tenni. Elgondolkodom a tanácsaidon. Köszönöm hogy megírtad őket.

2016. márc. 15. 11:27
 8/27 anonim ***** válasza:
vannak nok akiknek ezek tetzsenenek es szerintem nem is kevesen..:) bar kicsit szokatlan, es lehet hogyha eloszor megismerned a lanyt/not es randizgatsz vele es utana kezdened neki beadagolni h mi is a helyzet lassan..:) akkor meg akar nyert ugyed is lehetne..:) ha idosebb lennek meg talan esely is lenne ra h megismerjelek..:D de szerintem fiatal vagyok hozzad kepest
2016. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
1. Te mennyire vagy jó pasi ?? Mármint külsőre.. ? Sportos, magas.. ? 2. Neked mi számít konkrétan jó nőnek ?? 3. Nem gondolod, hogy akihez odamész, RÖVID ismerettség után ilyeneket hall tőled azt fogja hinni, hogy hülyének nézed v. át akarod bszni ??
2016. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szerintem egész jó pasi vagyok, persze ez relatív. Nem vagyok túlsúlyos sem, sportolok rendszeresen. Választékosan beszélek, értelmiségi vagyok, szerintem nem gondolják azt hogy át akarom verni őket. Egyszerűen a legtöbb nőt nem érdekli az ilyesmi, ami teljesen természetes.


Főleg olyan nőkhöz szoktam odamenni ezzel a témával, akikről valamilyen pillanatnyi viselkedési példa miatt el tudom képzelni hogy dominánsak. Pl. volt olyan hogy egy fiatal nő egy taxist elég keményen elküldött a pi...ba, nagyon határozott volt vele, és utána átadtam neki a kártyámat.

2016. márc. 18. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!