Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszene egy lánynak, ha úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy lánynak, ha úgy kikötözhetne hogy mozdulni sem tudok, csak könyörögni, és azt tehetne velem, amit csak akar?

Figyelt kérdés
Ki mit csinálna velem? Csak úgy ötleteket is irhattok, de aki szeretné, az röviden is megírhatja, főleg ha nagyon perverz.

2016. jan. 26. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Föléd gugolnéd, és belehu.gyoznék a szádba. Aztán rás.zarnék a mellkasodra, tökön rúgnálak, és otthagynálak kikötve.
2016. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még mindig gyűjtöd az ötleteket? :D
2016. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

rádzátnám az ajtót

és röhögnék egy angyot, aztán ismerőseidet, szüleidet rokonaidat odahívnám ahol vagy, a képeket meg feltenném facera, meg elküldeném a munkahelyedre

2016. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem szeretem a könyörgést. Először leütnélek.

Aztán ha magadhoz térsz egy ismeretlen városban, csomó idegen közt, női ruhában, egy vibrátorral a végbeledben, tele kék-zöld foltokkal, és egy véres ragtapasszal a lábad között, majd találgathatnál, mit is csináltam amíg nem voltál magadnál.

2016. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

#5!

Brrr! Ezt még olvasni is borzalmas...(ment a pacsi)

Biztos van ,akit az ilyesmi izgat és szívesen megtenné,domináknak hívják őket.

Én semmit sem csinálnák veled...nem vonz az ilyesmi.

2016. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
te jó ég hogy engem itt mennyire "szeretnek"!!!
2016. jan. 26. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
El se tudod képzelni, mire vagyok képes egy szívószállal...
2016. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bedugnék a popsidba egy vibrit. 😊 Sokáig foglalkoznék a farkaddal, de nem engednélek elélvezni, csak ha már mindenfélét megígérsz cserébe.
2016. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!