Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pasi/ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi/ismertek olyat, aki visszadobott/dobna egy lányt, mert szűz 18 évesen? Vagy kortol fuggetlenul?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 11:24
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
74%

nem

de az ilyet kezeltetni kellene egy orvossal sos

2016. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Bocsii de aki ezt teszi az eleg nagy paraszt lehet... Ha veled tortent ilyen akkor jobb is hogy nem jöttél ossze egy ilyennel...

Es 18 évesen szűz?? Miert dobnak vissza az a teljesen nlrmalis!!

2016. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ez kerde ??? vagy megtortent ??
2016. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Kizárt dolog! Szeretgetve tanítgatnám!

Én még nem felejtettem el, hogy valaha én is voltam tétova kezdő. F.

2016. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Ment a zöld pacsi. Beszeltem mar olyannal itt,akit teljesen megijesztett,lelombozott,hogy szuz vagyok. De szerencsere iszonyat ritka :D

Kivancsi voltam,van-e más,aki hasonlokepp gondolkozik..

2016. márc. 15. 12:05
 6/16 VirágésBence ***** válasza:
88%
Nem zavarna, kivéve, ha csak szexpartnert keresek, ott az a cél, hogy minél jobb és tapasztaltabb legyen, az érzések nem számítanak, de kapcsolatban egyáltalán nem jelentene hátrányt, sőt, ma már érték, ha valaki elmúlt 15 és még szűz.
2016. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb kincs vagy mint dobni való!! Aki dob ez miatt az beteg! En ilyen lanyt keresek aki szűz mert ritkasag...
2016. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs egy nagy könyv valahol, ahol elő van írva, hogy kötelező mondjuk 14 évesen elveszteni, mert különben nem lesz teljes az életed. Amúgy nulla jelentősége, mondod a srácnak, hogy óvatos legyen.
2016. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Simán. At alapelvárásaim között van, hogy ne legyen szűz.
2016. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen van. Kicsit idősebb voltam mint 18. Ő érett férfi volt, jóképű, okos, intelligens ügyvéd. Nem kellettem neki mert szűz voltam. Otthagyott, majd egy év múlva visszajött, hogy folytassuk. Talán arra gondolt azóta már más megoldotta ezt a kérdést. Mély nyomott hagyott bennem az az éjszaka, ugyanis azt mondta visszajön. A mai napig emlékszem a fájdalomra amit hosszú hónapokig éreztem. Természetesen elzavartam mikor újra jelentkezett.
2016. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!