Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondanátok hogy szűzek vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok hogy szűzek vagytok?

Figyelt kérdés
25évesen még szűz vagyok viszont most meg ismerkedtem egy pasival aki szeretne már szeretkezni viszont nem engedtem eddig mert félek hogy béna leszek.Szerintetek inkább mondjam el neki vagy mit tegyek ha nagyon béna leszek

2016. márc. 13. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha meg nem mondod el, akkor fájni fog, választhatsz.
2016. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mondd el, ha szeret, úgyis megérti...sokan ég örülnek is neki...:)
2016. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
*még
2016. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó de elég fúra nem?Ti is elgondolkodnátok hogy "ez" miért nem volt még senkivel
2016. márc. 13. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy gondolkodnánk, de ha szeret: MEGÉRT!:) Hajrá!
2016. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja elgondolkozok es utana nem erdekel mert lenyeg h en vahyok az elso szoval csak et a lenyeg
2016. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Én 23 éves koromig voltam szűz és nem mondtam el a pasinak,hogy az vagyok. Egyáltalán nem fájt a behatolás,sem pedig a szex. Bár tudni kell,hogy elég nagy masztigép vagyok,szóval lehet ez is közre játszott. Mindenesetre az én véleményem szerint kicsit túljátszák ezt a szüzesség témát,hogy tökéletesnek, meg óvatosnak meg stb.-nek kell lennie, annyi mindenki adja,csak úgy oda egyéjszakásban,utána mégis felnő és semmien lelki vonzata nincs. De te tudod kérdező,a te párod,te ismered.
2016. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
inkább 25 évesen szűz, mint 15 évesen kuhva. igazam van?
2016. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mondd el, ez a barátodnak is segít abban, hogy sokkal gyengédebb legyen az első alkalommal.

Férfiként én örülnék és megtiszteltetésnek venném, ha Hozzád hasonlóval hozna össze a sors.

2016. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondd el. Szeret, meg fog érteni és mivel tudja, hogy még szűz vagy, óvatosabb lesz.

Nekem pl tudta a barátom, óvatos volt, nedves voltam, tágítás is volt és fel is izgultam, mégis fájt. Inkább szólj, mielőtt utána lesz belőle gond/kiábrándulás/veszekedés/hiszti/bármi.

2016. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!