Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan talaljak szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talaljak szexpartnert ilyen eloelettel?

Figyelt kérdés
Remelem csalogato volt a cim :D a lenyeg, hogy en egesz eletemben sportoltam, videojatekoztam, haverokkal logtam es valahogy emiatt a csajok kimaradtak. (Koz. Suliban csak fiu osztalyom volt) most meg itt vagyok 24 evesen, es mar 6 eve nincs srmmifele szexualis eletem :D az elso 4-5 evben elutasitottam lar lanyt, mert gondoltam megismerkedek eletem szerelmevel, de sajnos nem igy jott ki es ugy erzem elmennem a legszebb eveim felettem, ugy hogy az kulon frusztral, hogy meg csak csunya sem vagyok es meg sportos is.. A barati tarsasagom olyan, mint egy 40 eves tarsasag, de velem egyidosek es termeszetesen egy lany sincs.koztunk.. Egyedul hogy tudnek olyan tarsasagba keveredni, ahol lehet esely ismerkedni? Neztem swinger meg partnerkeresoket, de azokra nem fogok kolteni az biztos :D bocs hogy hosszu lett es az ekezetek is lemaradtak, koszonom a segitseget. 24f

2016. márc. 15. 17:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Uhh, a helyesiras sem sikerult mindenhol, kulon bocsanat :D gyorsan irok.
2016. márc. 15. 17:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, bemész egy bárba, buli helyre, ahova sokan járnak, népszerű, szépen mosolyogsz és bármelyik mini ruhás hölgyikét haza viszed. Bár egy kis kommunikációs képesség nem árt. Annyira könnyen adják már magukat az emberek, hogy kétlem, hogy jó külsővel csődöt mondanál.


Én mostanság, meg egy ideje azt tapasztalom, hogy a fiúk még felszedni se tudnak, mert nem tudnak beszélni, viccelődni. Hiába beszélek nekik, képtelenek tovább vinni a témát, és eléggé lehangoló tud lenni. Számomra fontos tényező, hogy tudjon a másik bárhol, bármikor, bármiről beszélni és humoros legyen. De ezek nagy elvárások, mert sokan egy betűt nem képesek kinyögni, vagy a sablon szövegeken túl mást nem tudnak.


21N

2016. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kommunikacio meg sosem okozott problemat :D koszonom a valaszt.
2016. márc. 15. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
"A kommunikacio meg sosem okozott problemat" Ahogy' te azt hiszed?
2016. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok. De nem fogom bizonygatni :)
2016. márc. 15. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okozott volna, akkor nem kocka lennél és nem itt tennél fel kérdést. Szerintem nem azt kérdőjelezte meg a másik válaszoló sem, hogy ne tudnál pedáns nyelvezettel kvantumfizikáról beszélgetni, még azt sem, hogy ha szükséges ne tudnál lesüllyedni az átlagembert érdeklő témák szintjére, mindössze annyit, hogy a NŐK NYELVÉN nem értesz.


Ha értenél, akkor bárkit, bárhol fel tudnál szedni. Még ha el nem is jársz, a pénztárnál a sorban, a boltban, a lépcsőházban vagy a liftben. Az igazi mesterek a friss házas menyasszonyt is meghúzzák aki a mézesheteket tölti mert ÉRTENEK A NŐK NYELVÉN.

2016. márc. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet értek az előttem szólóval!

Tényleg semmi más nem kell az ismerkedéshez, csak kimenni az utcára. Jön a tavasz, sétáljunk egy lakótelepen (mert itt azért többen vannak, mint a kertes házak között), és máris van sok szép lány/fiú körülöttünk.

Sok sikert!

2016. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Olyan konnyen dobalozol a mindenhol, mindenkittel, hogy az hihetetlen. Lehet fel lehet szedni, de az olyan is.

Nem olyan bonyolultak a nok. Nekem nem az ismerkedessel van a problemam, mert ha mar ott van a lany elottem, akkor oke.

Keveset randiztam eddig lanyokkal, akikkel randiztam, azokat hagytam, mert nem akartam atb*szni oket.

De koszonom a valaszt, egyebkent kockanak mar nem mondanam magam :D

2016. márc. 16. 10:37
 9/9 Dreamer88 ***** válasza:

A bevállalósabb csajokkal bulikban/fesztiválokon.


A kicsit szolidabb nőkkel pedig könyvtárban lehet ismerkedni.

2016. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!