Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek fordul meg a fejebe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek fordul meg a fejebe, hogy a parja mellett jo lenne mar massal egyutt lenni szexualisan? Vagy ismerkedni masokkal? Vagy vagytok valtozatossagra?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is. 20/L

2016. márc. 15. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ amég szerelmes voltam abba aki meghülyített addig ez nem forgott a fejemben de azóta nem tudok nem megcsalni egy nőt. Mindegyik nőt kihasználom és dobom ha jó a csaj járok vele udvarlok neki megdugom de pár nap és egy másik ágyában fekszem. Ez van.
2016. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem rendszeresen volt ilyen a kapcsolatom alatt. Nem a változatosságra vágytam, egyszerűen rossz volt, amiben voltam, a párom pedig túl ragaszkodó volt, hogy elengedjen (bonyolult történet). Inkább szinglinek éreztem magamat és ez hajtott.

Én azt vallom, ha már másra vágyik az egyik fél, és ismerkedik, akkor a kapcsolatában vannak hiányosságok, problémák, amiket vagy meglehet oldani vagy nem. Érdemes inkább tovább lépni, ha azt látjuk a megoldási próbálkozások ellenére sincs javulás.

21/N

2016. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

A pasim szeretne egy masik lanyt ,hogy legyen egy kis valtozatosag..

30/L

2016. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ez jár az eszemben ;) 33ffi
2016. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam mostanában mindig ez jár a fejemben. Igaz egy ideje már nem szexeltünk. 20/L
2016. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom rajta, holott barátnőm van már több mint két éve, de lépten-nyomon azon kapom magam, hogy szívesen kipróbálnám mással is.. Emiatt hihetetlenül sz@ralaknak érzem magam.. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb lépés ilyen helyzetben..


22/F

2016. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Ha komolyabban gondolkozol rajta írj pm-et,dumálhatunk.


22/F

2016. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. Lebilincselve érzem magam, pedig még sok másik lánnyal szeretném kipróbálni, de szakítani nem akarok.

21/F

2016. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan ez jár a fejemben .. Igaz ,mostanában eleg ritkán szexelunk , lehet ezért is , de igazából a változatosságra is vágyom .
2016. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk is a szexhiány a fő oka, amiért partnert keresek...

21/F

2016. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!