Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki azt mondja Justin Biebere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja Justin Biebere hogy rossz pasi az leszbikus?

Figyelt kérdés
te egyet értesz hogy az a lány aki azt mondja Justin Biebere hogy rossz pasi az a lány leszbikus?

2016. márc. 15. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg pont az a heteroszexuális.
2016. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig úgy hittem, hogy aki szerint Justin Bieber jó pasi az leszbikus.
2016. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 B.lacko ***** válasza:
87%

Aki szerint jo pasi.. Az beteg.

Vagy csak egy vilagat meg nem erto tini..

2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet elfogadni, hogy a világon mindenkinek más az ízlése, más jön be neki?
2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
mindenkinek más az ízlése. ő is egy ember, attól még nem kell leszólni mert neki megvan ami nektek nincs.
2016. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 B.lacko ***** válasza:
62%

Milye van?

Pi..a?

Erdekes 30as nok kirohogik..es undorodnak tole..

Mivel egy 30 as no a ferfiakat szereti.. Es egy erett no meg puszit se adnak neki..ferfiassag teljes hianya!

Korcs ez a vilag ba..meg..

2016. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Pontozzatok le de en lennek a helyebe! Nem nez ki rosszul jar edzheni sok penze van annyi noje van amennyit akar. Neki jo elete van es en is leszarnamaz utaloim ha ilyen eletem lenne!
2016. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amíg nem ismered, csak a tvben látod meg csak azt látod amit mutatni akarnak róla addig ne ítélkezz felette.. lehet ha élőben ismernéd más lenne róla a véleményed.
2016. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem ő nem lehet leszbikus, mert azok a nőket szeretik.
2016. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok. Nekem például sohasem tetszett Justin és ismerek olyan hetero lányokat, nőket, akik szintén nem. Ettől függetlenül nem kell se lehordani sem pedig ajnározni. Nem körülötte forog a világ (ahogy senki más körül sem), van akinek tetszik, van akinek nem.

Pont.

2016. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!