Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem egy nős férfiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nős férfiba most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló a számomra hogy nem akar tőlem többet, de én teljesen beleszerettem ennek ellenére, pedig nem feküdtünk le ..A lelkem mélyén tudom hogy ő a rossz és ha én nem engedek neki majd talál helyettem mást de én olyan különlegesnek látom. Mintha még sosem lettem volna szerelmes, mert annyira levett a lábamról. Nem tudok tovább lépni, mert nem is akarok ..Nem akarom elengedni tudom hogy ígyis egyedül vagyok hiszen ő foglalt de elutasítani képtelen vagyok.
2016. márc. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne legyél ostoba...

Felejtsd el!

2016. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Meg is válaszoltad magadnak, vagy megerősítést vársz? Akkor csapassad, nekem nem fog fájni..
2016. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha ez neked jó így...
2016. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
fszkivan, hogy velem miért nem történik ilyen...
2016. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
belém is beleszerethetne egy fiatal csaj :D
2016. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

sztem most rosszab neked mintha megtörtént volna

gondolj bele egy élménnyel gazdagab lennél

de te tudod

nehéz lesz elfelejteni hidd el

sok sikert

én azért szurkolok neked hogy felpróbáljon.

2016. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

RÖVID VÁLASZ:


NE LEGYÉL R1BANC!



Hosszú, egy majoménál több intelligenciát igénylő válasz:


Minden dologhoz két ember kell..

Alapvetően elítélendő dolog az, hogy egy nős férfi máshol keresi a szexuális vágyainak kiélésére alkalmas személyt mintsem otthon, de ugyanúgy az is hibás, aki egy nős férfit közel enged magához.

Én a helyedbe összeszégyellném magam és erősen elgondolkodnék azon, hogy "hol csúsztam el az életemben", mert ez nem egy egészséges gondolkodásra vall.

Ha bele is mész többre ne számíts mint pár,- néhány tíz alkalmas szexre, amíg a feleség rá nem jön, ezt követően pedig ígyis-úgyis lapátra kerülsz, még ha elválnak is, mert nincs az az épelméjű férfi aki komoly kapcsolatot akar egy lyukkal. :)


22/F

2016. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!