Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem egy foglalt férfiba.

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve ismerjük egymást. Megismerkedésünk után nem sokkal, udvarolt nekem, de akkor nem mertem párkapcsolatba bonyolódni vele, mert nagyon csapodár életet élt. Fél éve van neki egy barátnője, de közben folyamatosan keresi a társaságomat. Például az egyetemen gyakran odajön hozzám, megölel vagy puszit ad. És ez így megy már körülbelül 2 hónapja. Legutóbbi találkozásunkkor megfogta a fenekemet, amit pofonnal "jutalmaztam". Chaten bikinis képeket kérne tőlem és sokszor írja, hogy szeret, továbbá feszegeti a témát, hogyha nem lenne barátnője, akkor összejönnék-e vele. Szerelmes vagyok belé, hiába tagadnám. Vajon ő viszont szeret engem vagy csak szexet akar? Én nem szeretnék tőle többet addig, amíg barátnője van. Hogyan tudnám elfelejteni, ha mindennap látom az egyetemen? Most nem, mert vizsgaidőszak van, de jövő hét után megint indul a suli... Tanácstalan vagyok.
2016. jan. 20. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet beleszeretni egy ilyen gyökérbe?

A leírás alapján ő még nem férfi, csak egy idióta srác, aki most épp a te agyad húzza (meg kér tőled félmeztelen képeket, uramatyám.....), de ha te lennél a barátnője, akkor mással csinálná ezt.

Tényleg felejtős!


27N

2016. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! Igen ebbe én is belegondoltam, hogyha velem lenne együtt, akkor folyamatosan attól rettegnék, hogy mással nem flörtölgetne így... Nehéz lesz kiverni a fejemből, illetve megpróbálom kerülni.
2016. jan. 20. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kondiban egy bölcs gyúrósállat azt mondta:

"Csak az foglalt, akin épp fekszenek" :DDD

2016. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy csak meg akar fektetni, és próbálja kihasználni, hogy nem közömbös számodra.
2016. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Wow igazi főnyereménynek hangzik...

Viccet félretéve, komolyan az kell neked, hogy melled más nőktől kunyeráljon bikinis/félmesztelen képeket? Mennyire megbízható szerinted?

2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az hogy foglalt még hagyján, vannak bőven rossz tulajdonságai még
2016. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos ezt tenné veled is, fél éve vannak együtt és lelkiismeretfurdalás nélkül letapiz.
2016. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Így elolvasva ráébredtem, hogy ez esélytelen dolog. Nehéz lesz elfelejtenem érzelmileg, főleg, hogy mindennap találkozni fogunk.
2016. jan. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!