Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majdnem eldurranok, annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem eldurranok, annyira vágyok arra (többi lent), lehet ennyire hiányérzetem? Mással is van így?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel szakítottunk a barátnőmmel, több mint 3 évig voltunk együtt, és egyszerűen a szex része a kapscolatnak tökéletes volt. Egyéb okok miatt viszont szétmentünk. Azóta nem voltam mással, nem vagy egyéjszakás, k*rvázós, buliba sz*patós típus, én tartós kapcsolatban tudom csak elengedni magamat teljsen. Az első időkben még nem volt problémám a szex hiáynával, viszont ahogy egyre telik múlik az idő, kezdek besokallni. Folyton valamelyik alkalmunkon jár az eszem, azt szerettem nagyon, hogy önmagam lehettem szex közben. Nincsenek nagy igényeim (szerintem), de azokat kiélhettem nála teljesen, annyiszor és úgy sz*pott, hogy nem kellett soha magamhoz nyúlnom, mert bármikor szívesen csinálta, szex közben is amikor pózt cseréltünk, akkor egy ideig mindig csinálta, és sosem volt probléma, ha szájába mentem el.... Nagyon hiányzik ez a része, és már nagoyn szertenék találni barátnőt, de szerintem minél görcsösebben keresem, annál inkább nem jön össze. Meg persze teljsen ki vagyok éhezve már egy kiadós cumira, de tartós kapcsolatban. Nem kell leszólni, nekem nem máshogy, különben nem érzem jól magam. A volt barátnőmmel sem jöhetek már össze, mert talált valakit még decemberben, szóval alig bírom már. Nekem akkor is fontosabb volt az orál, mimnt a sima szex, de az exem ezt el is fogadta, nem volt vele baja. Szóval egyedülállók, nektek is van így?? 25F

2016. márc. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ez így elég önzőn hangzik.Nagy szerencséd volt a barátnőddel.

Attól tartok változtatnod kell a gondolkodásodon mert a szex két ember öröméről szól.Nem csak a tiedről.

Attól még egy nő nem elégül ki hogy leránt téged.A lelki oldaláról nem is beszélve.

Így nehéz lesz barátnőt találnod.

F40+

2016. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván a szex többi részét (amikor én kényeztettem) nem írtam le, mivel nem tartozik ide, meg ilyenkor mikor ki van éhezve az ember, nem is lényeg.
2016. márc. 16. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Picit (!) hasonlo helyzetben vagyok lanykent. Inkabb probalj az ismerkedesre koncentralni,jarj el uj helyekre,nezz szet a kornyezetedben..vagy egyszeruen csak varj. Tudom nehez amikor az ember ki van ehezve,en mar csak tudom :D
2016. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Értsd: szeretem a szexet, de az orált mégjobban. Az meg nagyon hiányzik. :/

2016. márc. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!