Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelen van a szexualitásban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen van a szexualitásban a kettős mérce a nemek közt?

Figyelt kérdés
Pl. Gondolok arra hogy ha egy férfi mutogatná magát akkor perverz fúj ha nő akkor szexi vagy ha férfit erőszakol meg egy nő egy férfit akkor kiröhögik vagy még egyéb kettős mérce jelen vannak társadalmunkban?
2016. márc. 17. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lányként szerettem volna a egy gyárban dolgozni, mert csak ez a lehetőség van a környéken, és azt mondták hogy nem vagyok jó, mert férfi kell .. pedig én is be tudtam volna tölteni azt az állást.. hol van itt az igazság ?!
2016. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Jelen és ez így van jól.
2016. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 Ez azért nem ugyanaz, férfiként én is el tudnék sok munkát végezni, ahova nőket keresnek. :D
2016. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
#3 pl ? :)
2016. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy meg megkülönböztetés ez is.. egy férfit nem lehet megerőszakolni. Ha nem áll a cerka-> no action. Ennyi.. amúgy én még nem hallottam magát mutogató nőről
2016. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

pl egy férfi védőnő

vagy férfi dadus

:-)

2016. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Srácok, ne a munkáról hozzatok példát. A SZEXUALITÁSBAN keres ilyen mércéket a kérdező.
2016. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"egyéb kettős mérce jelen vannak társadalmunkban" kedves utolsó.. :)

Simán mehetsz tanulni ilyen szakmát :) nem kikötés, hogy nő légy !

2016. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyárban is szoktak lenni női dolgozók, de az általad említett állásra férfit kerestek. Mint ahogy férfiak is lehetnének pultosok, eladók, mégis nagyon sokszor nőket keresnek, érthető okokból.
2016. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
de még mennyire... ha egy nő akar lesz#pni valakit, akkor az teljesen okés, de ha egy férfi, az már b#zi... tiszta gáz...
2016. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!