Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy nem tudok punciba elélvezni?

Figyelt kérdés

Nagyon élvezem a barátnőmmel a szexet, de egyszerűen nem tudok elélvezni se gumiban se anélkül, amikor szexelünk. Szervi probléma kizárva, mert maszturbálásnál tökéletesen működik minden. Valami tipp esetleg?


23/F


2016. márc. 17. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgato a puni!

Megszoktad a kezed munkajat es azt nem kapod ott vissza.

2016. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanezzel problémával küzdök :c 18/F
2016. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni ellene? Maszturbáció teljes hanyagolása?
2016. márc. 17. 15:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok/voltam. Hát igen, a hokit hagyd abba. Másrészt meg nem vagy ,,túl szerelmes"? Csak ha esetleg első barátnőd, vagy ilyesmi a dolog...mert akkor én is valahogy így voltam és nem csak a sok hokizás, hanem ez is közre játszott, hogy annyira szerettem, hogy valahogy nem is izgultam fel ez miatt rendesen(amúgy erre évekkel később jöttem csak rá, tehát lehet most nem is érzed, hogy ez van).
2016. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős probléma, hanyagold egy időre a kézimunkát, sajnos hozzászoktál egy bizonyos tempóhoz, szorításhoz. A másik lehetőség, hogy próbáljátok ki több pózt is.
2016. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem ott és úgy stimulál a barátnőd, mint marok marcsa.

Különféle pózokkal kísérleteznék, amúgy meg, ha már nem bírja tovább (túljut a kellemes részén és pl. túl érzékeny), akkor intézzen el ő.

2016. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát akkor ez javítható idővel... ha esetleg van még tipp vagy bármi írjátok csak... köszi! :)
2016. márc. 17. 16:01
 8/21 anonim ***** válasza:
Esetleg még az is lehet, hogy gumiban azért nem, mert úgy eléggé szar; gumi nélkül meg azért nem, mert félsz tudat alatt, hogy teherbe ejted. Bár ez csak találgatás. :) Soha nem sikerült még? Mióta próbálkoztok? ;)
2016. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Volt már pár alkalom, egyiknél sem jött össze. Nem félek ilyesmitől egyáltalán.
2016. márc. 17. 16:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, nem ért hozzá! Mondom, hanyagold a marok marcsát, pózokat próbálgassatok, nekem pl. hátulról megy, mármint úgy tudok elmenni.
2016. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!