Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat fiatalon (20 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat fiatalon (20 év alatt)?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok egészségesnek? Van aki probálta már ilyen fiatalon? Mik a tapasztalataitok?

2016. márc. 17. 18:17
 1/6 tetro ***** válasza:
0%
Ez egyén függö, ki hogy birja ezt lelkileg. Ezt magadrol kell tudnod. 18-19 evesen mar nem vagy tul fiatal a szexhez. Ehhez sem.
2016. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Volt mar 20 év alatti szexpartnerem. Jó élmény volt mindkettőnknek.
2016. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
9%
en is 20 eves korom elott kezdtem.szerintem semmi rossz nincs benne. en kb 14 eves voltam es elveztem
2016. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

lassan egy éve, 19 és fél voltam mikor kezdtük (többnyire ma is tart) egy 35 éves nővel :) velem egy korúval nem biztos h bevállnám

De amúgy nagyon jó :D

20F

2016. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs vele semmi baj :) nekem is volt 16 évesen és élveztem

bár igy utolag belegondolva érzelmileg kicsit nehèz volt

2016. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogesz:) ***** válasza:
Nagyon kockázatos. Az egyik fél előbb vagy utóbb érez valamit a másik iránt, rendszerint beleszeret. Ritka, hogy sikerül olyan párosnak összeállni élvezkedni, hogy nem lesz semmilyen érzelmi kötődés, hiszen érzelemmentes szex nincsen. Csak az érzelmekről/érzésekről szól ha jobban belegondolsz. Én 19/L vagyok, és egyszer én kezdtem féltékenykedni majd a következő kettő. Nekem mindegyik barátságból alakult ki, de valamiért mindig elromlott, rendszerint azért mert nem tudtunk egymásra hangolódni. Jobb nem vadidegennel kipróbálni mert valószínű örömet szeretnél magadnak szerezni, nem betegséget. Marha jó dolog ha az ember nem akar vagy nem kész egy rendes kapcsolatra, vagy egyszerűen csak imádja a szexet és ez teszi boldoggá, csináld nyugodtan csak vigyázz kivel. :)
2016. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!