Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen külső és belső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen külső és belső jellemzőkkel kell rendelkeznie egy srácnak, hogy szívesen belemenjetek vele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Belső: Tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező. Olyan, amilyenhez a legtöbb nő vonzódik :)


Külső: Legyen a zsánerem minél több dologban. Én pl a magas (180+), sportosabb-izmosabb, hosszabb hajú, világos hajú, számomra jóképű srácokat szeretem a legjobban. Ha ebből az ötből megvan három, akkor azért az már nem rossz.


Persze ezt nem lehet ilyen listaszerűen kipipálni, ezt hozzátenném, mielőtt kapnám a sok privátot. Mindezek mellett fontos a kémia is és a szikra, ami vagy megvan, vagy nincs. Lehet hogy valaki megfelel minden fenti külső és belső dolognak, de mégsem akarnék tőle semmit, mert nem érzem azt a kis extrát, amitől akarnám.

2016. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Intelligens, benső tartás, határozottság, helyes, nem túl vékony, se duci, ne nézzen ki idősebbnek a koránál, előny ha van normálisértékrendje, csókoljon vadul, legyen meg az összhang.

25l

2016. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Belso: nem erdekel, engem nem kell elcsabitani. Legyen intelligens es kedves, maximum. A bunko parasztok nem az eseteim.


Kulso: sotet haj, amibe bele lehet turni, alacsony, vekony testalkat.


Az olyan ferfiakat szeretem, akiktol tanulhatok es akik hajlandoak tolem is tanulni, illetve megmondhatjuk egymasnak, mi hogy esne jol az agyban.


23L

2016. márc. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as a leirasodnak boven megfelelek. ha nincs partnered es ugy gondolod irj ram :)


24f

2016. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!