Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellek, a másik nemnél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellek, a másik nemnél a nagy pénisz egyenlő nagy önbizalom?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 18:41
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Nem épp. Azért pl női részről van akinek pont a nagy melle miatt volt oda az önbizalma. Az egy dolog, hogy egy férfi akaratlanul megnézi, de sokan elitőlek vele szemben, mintha ő tehetne arról, hogy ekkorára nőtt. A főnökasszonya "kisku**ának" hívta a háta mögött, pedig erre nem szolgált rá. És a férfiaknál is sok felszíneset vonz be, szexistát. A végén (talán ezért is) kisebbítette meg a mellét).


Szóval kijelenteni azt, hogy ez nagy önbizalommal egyenlő, az túlzás. Ugyanúgy érhetnek miatta negatív hatások.


És a nagy farkú pasikat sem irigyelném. Mert sok esetben nekik jobban oda kell figyelni szexnél, hogy ne okozzanak fájdalmat a nőnek. Arra is láttam már példát, hogy az állítólag nagy méretű férfit csalták meg, mert nem volt vele jó a szex.

2016. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

De nem sokra megy egyik sem a nagy méretével ha különben szerencsétlen az ágyban!

2016. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem igazán. Sokan azt hiszik ,hogy attól függ minden ebben a világban , hogy mekkora a fa*uk meg a mellük. De tegyük fel ,hogy van egy nagy farkam de én mellet egy csoró senki vagyok semmi nélkül, család nélkül ronda vagyok mint a 2 hetes bika szar akkor sokat tudok vele kezdeni nem?:D most egyébként a haveromat írtam le. Tényleg hatalmas farka van , de megszólalni nem nagyon szokott, annyira 0 önbizalma van szegénynek szóval szerintem ez hülyeség. 23/f
2016. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem átlagostól nagyobb, az önbizalmam átlag alatti. F
2016. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján a nagy méretekkel rendelkezők nagy részének az önbizalma is szárnyalt..
2016. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom = elégedettség. Szóval lehet kicsi is meg nagy is, lényeg, hogyha az illető elégedett magával, az nagyobb önbizalomban is megmutatkozik.
2016. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok nagymellű nőnek 0 az önbizalma, mert nem tud normálisan élni. Mondom ezt férfiként.
2016. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy-farkú pasit a nők szivesen kényeztetnek szájjal, sőt szinte mindenkit vonz a kiváncsiság...

Szexelni viszont nagyon-nagyon kevesen mernek!

Egy hatalmas mellű nőt mindenki le akar tapizni, de tartós párkapcsolatra csak kevesen mernek vállalkozni velük - a fokozott kihívások miatt...

2016. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én frusztrált voltam a méretemmel kapcsolatban, emiatt lemértem: 20/5, de őszintén szólva, ettől én még nem látom nagyobbnak, pedig tudom, hogy átlag feletti, még sem lettem tőle elégedettebb, az önbecsülésem még mindig elég alacsony, nem is merek kezdeményezni, és ennek megfelelően még nővel sem voltam soha. Pedig mondták többen is, hogy jóképű vagyok, de valahogy egyszerűen, én nem látom magam annak, és más srácok, akik nem olyan szépek, stb. mint én, mégis simán oda mernek menni csajokhoz és sikeresek, én meg nem. Minden randim egy kész katasztrófa volt, szétstresszeltem magam, a másik meg látta, hogy be vagyok feszülve, nem is lett soha folytatás.

Röviden: nem, nem segít az önbizalmon, az ha nagyobb van, mint az átlag, sőt, nagyon nem is befolyásolja. Van akinek megnyerő a kisugárzása és van, aki meg képtelen becsajozni.


21/f

2016. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!