Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nők miatt önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miatt önbizalomhiányom lesz?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan nőket akik a 15cm-es péniszre azt mondták, hogy "még nem találkoztam olyan pasival akinek ilyen kis pénisze lenne"-Ettől a mondattól teljesen összeroppantam, megértem ha neki épp nagyobb hüvelye van. Teljesen lehetetlennek tarom azt, hogy egy 25-30cm nagyságú péniszt be tud fogadni tövig. Ez a Nőknél egy úgynevezett feszelgés? Férfi létemre soha se néztem egy nő mellnagyságát, de a nők mégis nagyobbra vágynak? Állandóan ezen kavargok, már egy bonyolultabb kapcsoltba is nehezen megyek bele, zárkózottabb lettem a hülyeségektől, elégedetlen vagyok a 16,6cm-es nagyságommal.

2015. jan. 29. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény. :D
2015. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"elégedetlen vagyok a 16,6cm-es nagyságommal"


Megkérdezhetem, hogy hány olyan partnered volt, aki elégedetlen volt a 16,6 centis pénisz mérettel?

2015. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Jó az
2015. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hol van a mai Flóra/Gellért kérdés? :O
2015. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda problémák!

Amúgy voltál már nővel vagy vakon megbízol a gyakoris 15-20 éves tinicsajok mértani és biológiai kompetenciájukban?

2015. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem 14 cm, és minden zokszó és gondolkodás nélkül leszólítok ismeretlen lányokat, akik szimpatikusak.


Aki meg ezzel jön, hogy milyen kicsi van neked, azt tudni kell leszerelni!

Privátban adhatok néhány tippet leszerelő beszólásként, mert én is dolgoztam már ki párat, és "sajnos" egyszer alkalmazni is kellett. ;)

2015. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ekkora. /16,5/ Még senki nem panaszkodott!!! Úgyhogy no para!!!
2015. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális méret

de h te agyilag zokni vagy is biztos---

2015. jan. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Férfiakban is ugyanúgy vannak olyanok, akiknek nagyon számít a mellméret, és ha esetleg összekerülnek egy kisebb mellű nővel, akkor megszólják. Tehát a kismellű nők se ismerkedjen most már ilyen alapon? Ez hülyeség :D
2015. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szóval akkor no para? Oké, értem, kösz szépen :)
2015. jan. 29. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!