Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak tényleg szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak tényleg szexuálisan aktívabbak a nőknél, akkor átlagba miért veszítik el hamarabb a szüzességüket a lányok?

Figyelt kérdés
Az"aktívabb" szó alatt azt értem hogy szinte mindig azon jár az eszük,ha találkoznának egy nővel az utcán, aki azt mondaná neki hogy "dugunk?"egyből lefeküdne vele,de fordítva annál kevésbé.

2016. márc. 18. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem éppen hogy így logikus, mivel amit leírtál, abból következik, hogy ha egy fiatal lány szexelni akar, könnyen találni fog partnert, viszont ha egy fiatal fiú akar szexelni, neki sokkal nehezebb dolga van.
2016. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a kérdésben szereplő állítás nem igaz, de szerintem nem a "szexuálisan aktív" kifejezést kerested.
2016. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
általában idősebbekkel sexelnek
2016. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Statisztikus vagy? Honnan tudod ennyire biztosan, hogy átlagban hamarabb veszítik el a lányok a szüzességüket? Amúgy meg hiába szexelnének a fiatal fiúk, ha nincs kivel. A lányoknak általában idősebb barátja van.
2016. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert általábam,ha egy nő megkérdezi lefekszünk-e , akkor a pasi ugrik is,de ez fordítva már pofonnal jár xd(vannak kivételek mindkét esetben)17/l
2016. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tiboo Martino ***** válasza:

Még hogy a férfiak aktívabbak! Jó vicc! Biztos azért van oyan sok srác 25 éven felül is szüzen (akaratuk ellenére). Ez a másik nemre vonatkozóan nem állná meg a helyét.

Én már kicsivel több mint 10 éve nem vagyok aktív (ez a hölgyek iszonyat "kedves" elutasító/lekezelő véleményének köszönhető). Ezek után ha bárki akarna is tőlem valamit az elég gyanús lenne és biztosan nem mennék bele, se egyből, se többől. Rögtön bevillanna, hogy itt bizony valami nem stimmel és vajon mi lehet a szándéka pontosan?! Nem hiányzik valami nyavalya amit rám akar akasztani, vagy egy év múlva kamugyerek miatti követelések!

Szóval én ezt gondolnám, ha csak úgy az utcán egy nő annyit mondana "dugunk?".

Ez utóbbira az esély annyi, hogy addig kétszer is megnyerem az 5-öst!

[30\F]

2016. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Higy lehet Ennyi baromságot összehordani?
2016. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég és sokoldalú dolog.
ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!