Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valószínüleg hülyén hangzik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valószínüleg hülyén hangzik, de a nemi szervek átvehetik egymás illatát?

Figyelt kérdés
Mióta párommal lefeküdtem azóta tapasztalom, hogy a puncim olyan illatú lett mint az ő farka.
2016. márc. 20. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szereted megválaszolni magadnak a kérdéseket ugye? :D
2016. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha bennem elveznek el, erzem a g e c i szagot a p i n a m o n.
2016. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha elkezd a szervezeted nagy mértékű tesztoszteront termelni, akkor lehetsèges.. csak nehogy a végén farkad is nőljön
2016. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem :)


De ha azt írod, hogy egy kiadós szex után kanszagod van, vagy én hogy pinaszagom, az úgy még hihető. Mi akkor szexelünk ha kedvünk szottyan, azaz pl. egy kiadós munka után mindketten ki vagyunk izzadva, aztán ha úgy egymásnak esünk, akkor tuti vannak "szagok".


A puncinak pl. kiemelten is, így biztos pinaszagú leszek a végére.

2016. márc. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Néha napján azért illene fürdeni is ...
2016. márc. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már én is tapasztaltam. Szóval igen szerintem egymáshoz igazodnak. :)
2016. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!