Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek csak a hosszúhajú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek csak a hosszúhajú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Az én hajam a nyakam aljáig ér, ilyen félhosszú, és mikor olvasom itt, hogy nektek a hosszú haj kell, akkor kicsit kétségbe esek...
2016. márc. 20. 10:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A tiéd már elég. A lényeg, hogy rövid ne legyen. Persze van olyan lány, aki rövid hajjal is szép, de az is még szebb lenne hosszú hajjal.
2016. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 RRR ***** válasza:

nem dehogy


de egy csaj nem csak hajból áll

2016. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért mondják de nekem tetszenek a rövid fiús hajú lányok nők is
2016. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szeretem ha hosszu haja van egy nonek
2016. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#9 megint, persze, amúgy is ezerből egynek olyan hosszú a haja, egyszerűen szép, és gondolom kényelmesebb röviden, de kényelmesebb egésznap csipszet zabálni is.


Nem ezen áll vagy bukik semmi. A vállig érő haj nem számít rövidnek senkinél, és főleg ha göndör senki nem fogja azt mondani hogy "húde szép vagy kár hogy ilyen rövid a hajad". Egyszerűen csak plussz pont ha valakinek minél hosszabb a haja, mint a mellméret, neked van egy normális, van aki a nagyobbra bukik.


A mítosszal ellenben viszont, a rövidhajú lányok általában csak a nyomiknak jönnek be, vagy valami nagyon jó személyiség kell hozzá hogy azt kikompenzálja, vagy nagyon szép arc alá

2016. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Igen. Hátközép, derék, fenékig érő hosszú hajat IMÁDOM. Nagyon nőies.
2016. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 VirágésBence ***** válasza:
A hosszú haj nekem jobban tetszik, de ha szép az arcod és jól áll neked a rövidebb haj, akkor nincs vele semmi probléma.
2016. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő hajam van,a legtöbb pasinak bejön. Szerintem ne aggódj,hiszen a pasik 99%-ának mindegy,hogy milyen haj csak ne legyen fiús.. valakinek kifejezetten a rövid haj áll jobban.

Van,akinek meg a hosszú haj nem jön be.

2016. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ápoltság a legfontosabb :) lehet valakinek derékig érő, ha csimbókos és zsíros az akkor is sokkal rondább, mint egy rövidebb, egészséges szép haj.
2016. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy nőn a min. vállig érő haj tetszik, de attól lehet nyugodtan hosszabb ;) Szerintem a lényeg h legyél nőies kisugárzású, és ahhoz a haj eléggé hozzájárul. F/25
2016. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!