Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány már elérte azt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány már elérte azt az életkort hogy mensizik akkor nedvesedni is képes?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 16:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te mégis honnan tudnál olyanról olvasni hogy a fiatal lányok nedvesednek e?
2016. márc. 20. 16:43
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Honnan ne tudnál? Jézusom...
2016. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok a béna hogy nem találtam megfelelőt írva róla
2016. márc. 20. 16:49
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet azért nem találtál erről még semmi "olvasnivalót", mert senki nem kiváncsi arra (kivéve a pefofilokat ) hogy egy kislány mikor nedvesedik.. úristen..
2016. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ngng79 válasza:
100%
Igen, mert a "mensi" a meg nem termèkenyített petesejt kitisztításnak folyamata; amennyiben elmarad a "mensi" akkor a petesejt megtermèkenyülèsèrôl lehet szó. Ebbôl nyílván arra következtethetünk, hogy képesek nedvesedni; de elôtte is; csak az nem szexualitásból adódik, hanem más testi folyamatok következménye.
2016. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen. A mensi azt jelenti h a lany biológiailag megérett a szexre. Márpedig ha megérett ra, akkor nedvesedni is fog, mert beindultak a szexhormonjai
2016. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!